PODZIEL SIĘ
blank

Katalog KNIPEX 2020 zawiera nowość, która jest ulepszoną wersję innych narzędzi z tej samej serii KNIPEX. Chodzi o szczypce KNIPEX Cobra XS 87 00 100, które od pewnego czasu są dostępne w sklepie internetowym >>Fastons.pl<<. Co musisz o nich wiedzieć?

Najmniejszy członek rodziny Cobra!

To, co widoczne na pierwszy rzut oka, to bardzo mały rozmiar KNIPEX Cobra XS. Porównując go z poprzednikami tej serii, zdecydowanie można go sklasyfikować jako najmniejsze narzędzie. Produkt mierzy zaledwie 100 mm i waży 62g. – jest on zatem mniejszy od dłoni dorosłego człowieka! Mimo to charakteryzuje go wysoka funkcjonalność. To właśnie smukła budowa KNIPEX Cobra XS sprawia, że łatwiej nimi dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Ponadto cechy takie jak mały rozmiar i niska waga decydują o możliwości precyzyjnej regulacji narzędzia jedną ręką.

KNIPEX Cobra XS — moc widoczna w działaniu!

Najmniejsze na świecie szczypce do rur KNIPEX Cobra XS oferują samoistne zaciskanie na rurach i nakrętkach, dlatego nie wymagają używania dużego nakładu siły. Samozaciskający mechanizm odpowiada także za dokładne trzymanie, dociskanie i gięcie materiału. Ogromnym atutem tego narzędzia KNIPEX są hartowane zęby znajdujące się w powierzchniach chwytających gwarantujące lepszą przyczepność do chwytanego przedmiotu bez ryzyka zsuwania i wyślizgiwania. To jednak nie jest koniec jego zalet! Szczypce do rur Cobra XS zawierają aż 11 pozycji ustawienia. W efekcie dostosowanie narzędzia do danego materiału jest prostsze i precyzyjniejsze.

KNIPEX Cobra XS — minimalny rozmiar, maksymalna wytrzymałość!

Marka KNIPEX nie jeden raz pokazała, że można jej zaufać, dlatego instalatorzy chętnie wybierają jej produkty. Co przekonuje klientów do zakupu ich narzędzi? Przede wszystkim jakość, co również miało wpływ na zwiększone zainteresowanie produktem Cobra XS. Narzędzie to zawiera polerowaną główkę, a także wytłaczane rękojeści z chropowatą powierzchnią. Dodatkowo szczypce do rur KNIPEX Cobra XS zawierają elementy hartowane, podnoszące jego trwałość. Drugim elementem wpływającym na dobrą opinię narzędzi tej marki jest bezpieczeństwo dla użytkownika. W przypadku nowości KNIPEX zadbano o to, by nadać odpowiedni kształt rękojeści, który zabezpiecza przed przypadkowym przyciśnięciem palców.

Szczypce do rur Cobra XS 87 00 100 to wytrzymałość i bezpieczeństwo na wiele lat! Teraz otrzymasz je w sklepie internetowym Fastons.pl. Zobacz tutaj >>https://fastons.pl/pl/p/Szczypce-do-rur-nowej-generacji-KNIPEX-Cobra-XS-87-00-100/3174<<

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisDrabina z regulacją wysokości
Następny wpisKikut turbiny wiatrowej po pożarze
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here