Strona główna Reklama

Reklama

Propozycja współpracy dla firm

Elektryka prąd nie tyka to najpopularniejszy w Polsce blog dla elektryków regularnie publikujący poradniki oraz zdjęcia i filmy z pracy członków naszej społeczności.

Każdego dnia nasz blog i powiązane kanały społecznościowe odwiedzają tysiące elektryków, elektroinstalatorów, energetyków i automatyków.

Nasz blog odwiedza regularnie ponad 100 tys. czytelników, którzy generują nawet 300-500 tys. odsłon miesięcznie.

Nasz profil na Facebooku polubiło już ponad 76 tysięcy fanów, a publikowane posty na fanpage docierają do 300 tys. osób tygodniowo, co stawia elektrykapradnietyka.com na pierwszym miejscu wśród mediów branżowych w tej grupie docelowej.

Funkcję forum naszej społeczności pełni grupa dyskusyjna na Faceboku, która liczy już ponad 50 tys. członków.

Formy współpracy

Blog elektrykapradnietyka.com współpracuje z wiodącymi dostawcami produktów i technologii dla naszej społeczności i czytelników serwisu.

Dostępne formy współpracy:

  1. reklamy bannerowe,
  2. testy i recenzje produktów (przykład),
  3. lokowanie produktów w artykułach tworzonych przez autorów bloga (przykład),
  4. organizacja konkursów (przykład 1, przykład 2, przykład 3),
  5. promocja poprzez kanały społecznościowe (fanpage, grupa na Facebooku, kanał YouTube).

Zaufali nam mi.in.:

    Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-110 Białystok ul. Kombatantów 4, @: kontakt@elektrykapradnietyka.com. W Regulaminie Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.