PODZIEL SIĘ

Skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji. Wymień przenośną drukarkę etykiet na najnowszy model drukarki Brady*

Wymień przenośną drukarkę etykiet na najnowszy model drukarki Brady* i skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych etykiet przemysłowych, które nie odpadają i zachowują czytelność nawet w ekstremalnych warunkach.

  • Zamów prostą w obsłudze, profesjonalną drukarkę etykiet, która pomoże Ci stworzyć etykiety optymalnie dopasowane do potrzeb
  • Uzyskaj dostęp do trwałych etykiet zaprojektowanych i sprawdzonych pod kątem przylegania i czytelności nawet w ekstremalnych warunkach

Doskonała jakość druku etykiet

Drukarki firmy Brady są łatwe w użyciu i pomagają stworzyć optymalne etykiety dostosowane do konkretnych potrzeb. Szybki druk, czytelny ekran, łączność Wi-Fi, porty USB, łatwa wymiana materiałów do etykiet i automatyczna kalibracja to cechy drukarek Brady, które zapewniają wygodę użytkowania i profesjonalną identyfikację kabli, komponentów, produktów i obiektów.

Etykiety, które nie odpadają i zachowują czytelność

Nasze etykiety przemysłowe nie odpadają i zachowują czytelność, o ile zostały wydrukowane na drukarkach etykiet Brady. Eksperci firmy Brady w dziedzinie materiałoznawstwa opracowali etykiety wykonane z trwałych materiałów, które dobrze przylegają do zaokrąglonych lub płaskich powierzchni i są odporne nawet na bardzo wysoką i niską temperaturę, olej, środki chemiczne, tarcie, działanie promieniowania UV i inne trudne warunki. Etykiety Brady podlegają testom zgodnie z międzynarodowymi protokołami badań, więc jeżeli przytwierdzisz gdzieś naszą etykietę, na pewno zostanie ona na miejscu.

Nie wahaj się, wymień!

Do 31 lipca 2018 r. możesz za darmo lub za pół ceny wymienić swoją obecną przenośną drukarkę etykiet na najnowszy, profesjonalny model drukarki firmy Brady, kupując profesjonalne materiały eksploatacyjne do nowej drukarki. Sprawdź, którą drukarkę Brady możesz wymienić za swoją obecną, zamów próbki etykiet, prezentację drukarki i skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji.

Sprawdź, którą profesjonalną drukarkę etykiet Brady możesz dostać na wymianę za używaną obecnie!

Zamów próbki etykiet / prezentację  drukarki

BRADY Polska

www.brady.pl

 

*WARUNKI: Program firmy Brady „Swap for More” dotyczy krajów Beneluksu, Bułgarii, Czech, Polski, Rumunii, Słowacji, Słowenii i Węgier, trwa do 31 lipca 2018 r. i obejmuje drukarki zakwalifikowane do udziału przez Brady Identification Solutions EMEA. Na każdą zakwalifikowaną i oddawaną na wymianę drukarkę należy zakupić 6, 9, 12, 16 lub 20 kaset do przenośnych drukarek. Nie każda drukarka będzie kwalifikować się do tego programu. Wymagany jest zakup materiałów eksploatacyjnych, obowiązują także inne ograniczenia. Drukarki,które w ramach programu oddawane są dystrybutorowi Brady, muszą należeć do zbioru zakwalifikowanych marek i modeli oraz być sprawne technicznie. Firma Brady zastrzega sobie prawo do wystawienia faktury na pełną kwotę, jeżeli oddawane na wymianę drukarki nie zostaną do niej przesłane. Firma Brady zastrzega sobie prawo do zmiany lub zakończenia tej oferty.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisCysterna z paliwem wjeżdża w słup energetyczny
Następny wpisMistrz :)
BRADY Polska
Firma Brady to już od ponad 100 lat dostawca kompleksowych rozwiązań identyfikacyjnych. W naszej ofercie mamy największą ilość profesjonalnych, a przede wszystkim wytrzymałych materiałów i etykiet, jak również szereg mobilnych i stacjonarnych drukarek dopasowanych do wymagań i zaawansowania danego projektu. Wysokiej jakości systemy do identyfikacji komponentów i kabli dostarczane przez firmę Brady są wynikiem wieloletniej pracy nad rozwiązaniami do instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych. Dzięki sieci dystrybutorów na terenie Polski i wsparciu oferowanemu przez dział usług i pomocy technicznej Brady, nasze etykiety identyfikacyjne, rozwiązania do drukowania i materiały eksploatacyjne są zawsze blisko i gwarantują szybką realizację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here