PODZIEL SIĘMOWION to marka, która powstała po to, by uwzględniać różne potrzeby zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. Rozmawialiśmy z elektroinstalatorami, a także z użytkownikami, którzy budują i remontują swoje domy i mieszkania. Wyciągnęliśmy wnioski, które połączyliśmy z naszym doświadczeniem i tak powstał MOWION.

DOMO to wyjątkowa seria proponowana przez markę MOWION, do użytku wszędzie tam gdzie na równi z funkcjonalnością liczy się również design. Paleta 6 barw łączników i gniazd sieciowych zapewnia możliwości skomponowania zestawów o niepowtarzalnym charakterze i idealnym dopasowaniu do każdego wystroju. DOMO to również rozwiązania praktyczne. Jest to system wieloramkowy, który w pionie oferuje montaż produktów do 4-krotnej ramki, a w poziomie do 5-krotnej.

DOMO – ramka 4-krotna pozioma z produktami

Łączniki z zaciskami typu „szybkozłączka” gwarantują sprawny i łatwy montaż, a wzmocnione łapki rozporowe gwarantują solidne osadzenie produktu na miejscu.

Tył mechanizmu łącznika DOMO

DOMO to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa typu PC (przyciski i ramki), które odporny jest na temperaturę do 850 stopni Celsjusza oraz na odbarwianie czy odkształcanie – jego dostawcą jest światowy producent Covestro. Kolejnym atutem jest wyjątkowy stop fosforobrązu (94% miedzi), który ma aż o 35% wyższą sprawność przewodzenia elektrycznego w stosunku do standardowego stopu miedzi z cynkiem. Twardość tego stopu powoduje doskonałe trzymanie wtyczek przy mechanizmach gniazd zasilających. Srebrzenia styków wykonane jest ze stopu AgNi90/10 zgodnie z normą IEC (94% miedzi). Dzięki temu nie następuje przegrzewanie się styków co czyni produkty serii DOMO wyjątkowo bezpiecznymi.

Ponadto DOMO to dodatkowa dekoracyjność serii, o której stanowi ozdobna ramka wewnętrzna, jej kolor możemy zmieniać tak łatwo jak dodatki w pomieszczeniu. Ozdobne ramki wewnętrzne dostępne są w 12 kolorach. Ramki te bardzo łatwo i szybko można wymienić przy każdym przearanżowaniu wnętrza.

Ramki dekoracyjne DOMO

Wszystkie te zalety czynią z serii DOMO nowoczesne i trwałe rozwiązanie dekoracyjne i technologiczne dla każdego domu.

Poznaj już dziś całą markę MOWION odwiedzając stronę www.mowion.pl. Na naszej stronie poznasz też produkty „od środka” i przekonasz się dlaczego są tak wyjątkowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here