PODZIEL SIĘ
blank

W tym roku oferta firmy Knipex poszerzyła się o nowe narzędzie – nóż składany dla elektryków o numerze katalogowym 16 20 50 SB.

Nóż przeznaczony jest przede wszystkim dla elektryków i instalatorów ale sprawdzi się również w wielu innych branżach technicznych. Produkt ten cechuje przede wszystkim wysoka trwałość i jakość wykonania. Ostrze wyprodukowano ze stali nierdzewnej made in Solingen i zamocowano w rękojeści z trwałego, udaroodpornego plastiku. Z kolei komfortowy chwyt oraz swobodne używanie narzędzia zapewnia ergonomiczny kształt rękojeści. Taka konstrukcja narzędzia daje gwarancję dobrego przenoszenia siły podczas cięcia. Wszystko po to, aby zagwarantować bezpieczne użytkowanie oraz ochronę przed zranieniem się w trakcie pracy. Knipex zadbał także o łatwe otwieranie się noża i dlatego umieścił na jego ostrzu praktyczny uchwyt o kształcie rombu.

blank

Dodatkowym atutem noża jest zaczep znajdujący się na końcu rękojeści. Umożliwia on m.in. zamocowanie linki zabezpieczającej, która wchodzi w skład systemu Knipex chroniącego narzędzia przed upadkiem z wysokości.

blank

Nóż składany dla elektryków Knipex 16 20 50 SB można mieć zawsze pod ręką, to bardzo praktyczne narzędzie o wysokiej jakości wykonania. Oferuje on niezliczone możliwości robocze: od cięcia kabli do ostrzenia ołówków.

blank

Będzie doceniony nie tylko przez użytkowników z branży technicznej ale również przez turystów, wędkarzy i majsterkowiczów. Oficjalnym dystrybutorem produktów marki Knipex na polskim rynku jest firma Agentools.

blank
Nóż składany dla elektryków Knipex 162050SB
PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisUkład elektryczny w kombajnie Bizon
Następny wpisSąsiad roku
Knipex
Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to narzędzia dla elektryków, szczypce precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here