PODZIEL SIĘ

Korzystając z wiedzy technicznej i bogatego doświadczenia firma Knipex tworzy narzędzia w dialogu z użytkownikami, odpowiadając na zmieniające się wymagania technologiczne oraz potrzeby rynków i branż. Najważniejsze dla firmy jest bezpieczeństwo i skuteczność w działaniu użytkownika narzędzi. W tym roku firma wprowadziła na rynek zestaw dwóch mini narzędzi do usuwania wiązek przewodów Knipex 00 19 72 V01. Ten niezawodny duet to szczypce-klucz oraz szczypce tnące boczne. Zestaw sprzedawany jest w poręcznym etui przypinanym do paska.

Knipex 00 19 72 V01
Zestaw Knipex 00 19 72 V01

Szczypce-klucz przeznaczone są do wyjątkowo dokładnego cięcia. Precyzyjnie szlifowane ostrza o bardzo małych ścięciach zapewniają bezpieczne cięcie w pobliżu drobnych podzespołów. Szczęki są specjalnie obrabiane laserowo dzięki czemu opaskę zaciskową można chwytać i ściskać bez obaw przed uszkodzeniem izolacji. Każdy ruch rozwierający przebiega łagodnie i płynnie, a każda czynność wykonywana jest w sposób pewny i precyzyjny.

Z kolei szczypce tnące boczne przeznaczone są do przecinania opasek zaciskowych przy niskim ryzyku uszkodzenia. Szczególnie sprawdzą się w trudno dostępnych miejscach lub braku możliwości przytrzymania główki opaski zaciskowej. Nadają się także do cięcia twardych drutów o średnicy do 0,7 mm. Wszystkie krawędzie główki szczypiec są specjalnie zaokrąglone, co zapobiega niezamierzonemu uszkodzeniu izolacji.

Zestaw Knipex 001972V01 sprzedawany jest w poręcznym etui przypinanym do paska.

Profesjonalni użytkownicy znajdą w tym zestawie niezastąpioną pomoc w codziennej pracy – w elektronice, mechanice jak i w przemyśle lotniczym.

Oficjalnym dystrybutorem produktów marki Knipex na polskim rynku jest firma AGENTOOLS.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisKominiarze vs. elektrycy
Następny wpisZasieki obronne na balkonie
Knipex
Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to narzędzia dla elektryków, szczypce precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here