Oferta firmy Wera powiększyła się o nowy, kompaktowy zestaw narzędzi dla elektryków: Kraftform Kompakt VDE 17 extra slim 1 o kodzie produktu: 05136027001.

Kraftform Kompakt VDE 17 extra slim 1

Zestaw składa się z 17 części. W tym 2 rękojeści 817 VDE przeznaczone wyłącznie do izolowanych trzpieni wymiennych VDE firmy Wera, 14 trzpieni wymiennych VDE (każdy o długości 154 mm) o zredukowanej średnicy (artykuły KK 60 i 0,4×2,5 oraz KK 67 i TX 10 ze standardową średnicą) ze zintegrowaną izolacją ochronną do montażu zagłębionych połączeń śrubowych i sprężyn.

Co ciekawe, w zestawie znajduje się również narzędzie marki Knipex – szczypce VDE do prac elektroinstalacyjnych, o kodzie 13 96 200. Są to szczypce wielofunkcyjne, umożliwiają nie tylko chwytanie materiałów o płaskim i okrągłym przekroju, gięcie, gratowanie, cięcie ale i odizolowywanie przewodów oraz zagniatanie tulejek kablowych. Dodatkowo posiadają blokadę otwarcia do delikatnego chwytania.

Knipex 13 96 200

System rękojeści i wymiennych trzpieni Kraftform Kompakt VDE to tak naprawdę kompaktowe zestawy wkrętaków przeznaczonych do zastosowań mobilnych i stacjonarnych w elektryce. Pociągnięcie w dół i przytrzymacie przycisku zwalniającego powoduje zwolnienie blokady i możliwość wprowadzenia trzpienia lub jego usunięcia.

 

Wszystkie narzędzia testowane są pojedynczo zgodnie z IEC 60900 pod napięciem 10000 V co gwarantuje bezpieczeństwo pracy pod napięciem 1000 V.

Kompaktowy zestaw narzędzi sprzedawany jest w lekkim i wytrzymałych etui tekstylnym, które zapewnia porządek w czasie przechowywania i bezpieczeństwo podczas transportu.

Nowy produkt będzie doceniony przede wszystkim przez użytkowników z branży elektrycznej.

  • Jak wygląda narzędzie w rzeczywistości?
  • Jak duże jest tak naprawdę?
  • Czy pasuje do Twojej skrzynki z narzędziami?

Na te pytania możesz otrzymać odpowiedź w imponujący sposób – bezpośrednio w przeglądarce na smartfonie lub tablecie.To dzięki rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Firma Wera wprowadza swoje narzędzia w erę rozszerzonej rzeczywistości!

Produkty Wera można już wyświetlać i oglądać w technologii 360 stopni oraz jako obiekt 3D w realnym otoczeniu >> zdjęcia oznaczone są na stronie jako 3D+AR.

Sprawdź produkt na urządzeniu mobilnym! http://bit.ly/2VJ3Z6q

Oficjalnym dystrybutorem produktów marki Wera na polskim rynku jest firma Agentools.


LINK do opisu produktu: http://bit.ly/2VJ3Z6q
Link do ulotki z nowościami jesień-zima 2019/2020: http://bit.ly/2mg5HyJ
Facebook Wera Polska: https://pl-pl.facebook.com/WeraToolRebelsPolska/
Instagram Wera: https://www.instagram.com/weratoolrebels/
Oficjalny dystrybutor marki Wera i Knipex w Polsce: http://agentools.pl
Gdzie kupić?: http://agentools.pl/gdzie-kupic/