Sklep internetowy Fastons.pl nabiera tempa, a głównym jego napędem są świetne akcje promocyjne, liczne współprace ze znanymi producentami markowych narzędzi, a także uczestnictwo w różnego rodzaju targach. Efekty? Znaczący wzrost liczby klientów, a wraz z nimi pozytywne opinie. Wielu instalatorów postanowiło zostać na stałe z Fastons i właśnie tutaj dokonywać regularnych zakupów. To pokazuje, jak bardzo wzrosło ich zaufanie do samego sklepu i oferowanych przez niego produktów. Cały zespół Fastons.pl czuje się dzięki temu zmotywowany, aby nadal wytężać swoje siły w dalszy rozwój firmy po to, by sklep stał się jeszcze atrakcyjniejszym miejscem zakupów dla fachowców. W Święto Pracy Fastons.pl chwali się zespołem który, choć nieliczny, czyni wielkie rzeczy, wkładając ogrom serca w swoje działania. Chwali się także swoimi dokonaniami i wreszcie tym, co ma do zaoferowania swoim klientom, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych sklepów.

To był pracowity rok… Cele Fastons.pl i ich realizacja

Głównym celem firmy było stworzyć niepowtarzalne miejsce zakupów online, w którym dostępne będą wyłącznie produkty z wyższej półki w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dlatego w ofercie sklepu znaleźć można oryginalne narzędzia ręczne RENNSTEIG, KNIPEX, WERA, CEMBRE. Instalator może w jednym miejscu zaopatrzyć się w markowe narzędzia, a do tego uzyskać fachową pomoc w ich doborze. Z dumą możemy przyznać, że to wyjątkowe miejsce już istnieje, a jest nim sklep internetowy Fastons.pl! Nie ulega wątpliwości, że ostatni rok dla całego zespołu wiązał się z dużą ilością pracy — mądrej pracy. Młody zespół wprowadził wiele innowacyjnych pomocy, które ułatwiają dokonywanie zakupów klientom Fastons.pl. W związku z tym, wprowadzono możliwość odbioru zakupów przez paczkomaty, przyspieszono wysyłkę zamówionych produktów, a także stworzono >>program lojalnościowy<<, w którym zarejestrowani klienci zbierają punkty i wymieniają je na cenne nagrody. Lista tego, co wyróżnia sklep internetowy Fastons.pl, jest znacznie dłuższa:

 • Narzędzia spełniające normy bezpieczeństwa
 • Niektóre narzędzia RENNSTEIG są opatentowane
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Szybka dostawa
 • Pogotowie narzędziowe
 • Dostawa powyżej 500 zł gratis
 • Indywidualne podejście do każdego Klienta
 • Narzędzia prestiżowych producentów
 • Rabaty dla Stałych Klientów
 • Usługa indywidualnego wyposażenia walizki narzędziowej
 • Pakiety narzędziowe
 • Udział w wydarzeniach branżowych jako wystawca – spotkania z Klientami

Sklep internetowy Fastons.pl to nie tylko zakupy

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, sklep internetowy Fastons.pl oferuje również fachowe doradztwo. W celu jej zasięgnięcia klient może skontaktować się z zespołem, który chętnie, prosto i szybko udziela praktycznych wskazówek. To jednak nie wszystko! Prawdziwą encyklopedią wiedzy są miejsca, które zasługują na szczególną uwagę instalatorów korzystających z oferowanych produktów. Blog >>Dziewczyna Z Narzędziami<<, którego motto brzmi „blog wielu możliwości” to strona, gdzie każdy instalator może zupełnie za darmo poznać zalety najpopularniejszych produktów. Można tam także znaleźć informacje dotyczące np. nowości KNIPEX, czy RENNSTEIG. Artykuły są urozmaicone ciekawostkami ze świata narzędzi, interesującymi wywiadami i filmami krótkometrażowymi. Niedawno powstały blog pokochało już mnóstwo fachowców, więc zapraszamy również Ciebie do zapoznania się z jego treścią! Kolejnym cennym źródłem informacji stworzonym przez zespół jest >>Akademia Fastons.<< To tutaj znajdują się filmy instruktażowe o tym, jak używać narzędzi, by w pełni wykorzystać ich potencjał. Ponadto w Akademii ukazane są różnice między zbliżonymi do siebie produktami. Wejdź w link, aby zapisać się do Akademii i zyskać darmowy dostęp do filmów. Warto także zasubskrybować >>kanał Fastons na YouTube<<, gdzie można bliżej poznać sam sklep, zobaczyć z kim współpracuje i obejrzeć prezentowane narzędzia. Innym miejscem, w którym firma chętnie się udziela, jest >>Facebookowa strona Fastons.pl<<. Jest ona idealnym sposobem na budowanie mostu pomiędzy firmą, a klientami. Instalatorzy, którzy polubili stronę na Facebooku, są na bieżąco z najnowszymi informacjami, a przede wszystkim promocjami, takimi jak dodana ostatnio >>majowa akcja wyprzedażowa<<. Dla tych powodów warto dać łapkę w górę!

Zespół Fastons wciąż wprowadza kolejne innowacje, by nie tylko ułatwić zakupy, ale też pomóc instalatorom usprawniać ich codzienne prace instalacyjne. Poznaj bliżej pracowników Fastons, oglądając poniższe filmy.

https://www.youtube.com/watch?v=R-rh_BCAMPE
https://www.youtube.com/watch?v=Tiy5xnHSHSg
Poprzedni artykułKikut turbiny wiatrowej po pożarze
Następny artykułObjawienie na suficie
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.