PODZIEL SIĘ

Druga generacja udanej serii kompaktowych rozdzielnic KLV zapewnia jeszcze więcej możliwości. Seria tych produktów została uzupełniona o nowe, montowane podtynkowo lub wbudowane w ścianie rozdzielnice, jak również o kombinowane zaciski wtykowe (KSK), które teraz w tych obudowach znajdują się w standardzie. Dodatkowe uchwyty na przewody pozwalają w przejrzysty sposób uporządkować okablowanie. Stabilna rama z drzwiami obudowy zapewnia optymalną ochronę użytkownika, co jest szczególnie ważne w przypadku dużej czterorzędowej wersji.

Punktem kulminacyjnym jest nowa kompensacja tynku 3D, która zapewnia nie tylko kompensację wyrównawczą na osi X i Y, ale także kompensację głębokości do 18 mm na całej ramie drzwi. Dzięki tej nowej funkcji możemy zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ wszelkie nierówności w powierzchni ścian mogą być wyrównywane natychmiast i bez dodatkowych narzędzi. Innym charakterystycznym aspektem jest wersja z unikalną, superpłaską konstrukcją ramy drzwi, która sprawia, że zamontowana rozdzielnica jest zlicowana ze ścianą.

Uzupełnieniem nowej oferty produktów są zintegrowane otwory do znakowania we wnęce ściennej, poziomica pęcherzykowa do szybkiego wyrównywania, precyzyjny płaski obrotowy zamek drzwi (opcjonalnie wersja z kluczykiem) oraz wiele nowych akcesoriów, które zwiększają nasze możliwości. Rozdzielnice te są wolne od związków halogenu oraz zostały wykonane zgodnie z normami IEC/EN 60670-24 oraz IEC/EN 62208, dzięki czemu kompaktowa obudowa KLV stanowi pierwszy wybór zarówno dla małych, jak i dużych projektów.

Najważniejsze zalety:

  • przejrzysta i estetyczna struktura okablowania, dzięki dodatkowym uchwytom na przewody,
  • 1 do 4 rzędów, 12 jednostek modułowych i 2 zapasowe moduły w każdym rzędzie,
  • prosty i szybki montaż dzięki:
    • kompensacji nierówności tynku do 18 mm,
    • wbudowanej poziomicy pęcherzykowej,
    • kasecie podtynkowej posiadającej osłabienia dedykowane do wprowadzenia przewodów.

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here