Bloki rozdzielcze PTFIX z beznarzędziowymi zaciskami sprężynowymi Push-in mogą być efektywnie używane do dystrybucji potencjałów. Gotowe do przyłączenia bloki rozdzielcze umożliwiają szybki montaż bez ręcznego mostkowania z oszczędnością czasu do 80%. Wypakuj, przyłącz i gotowe!

https://www.youtube.com/watch?v=2bMT-AtK7Ds

Szybkie i łatwe przyłączanie przewodów, bez użycia narzędzi

Bloki rozdzielcze i zasilające wyposażone w 4, 6, 12 i 18 punktów połączeniowych oraz pojedyncze złączki z dwoma punktami połączeniowymi do intuicyjnej i bezpiecznej instalacji są dostępne w jedenastu kolorach.

Bloki rozdzielcze są wewnętrznie połączone i są w stanie przenieść nawet do 76A z PTFIX 10… .
Dodatkowo bloki można łączyć ze sobą za pomocą standardowych mostków wtykowych z innych złączek, zapewniając ciągłość aplikacji.

Dodatkowo bloki rozdzielcze PTFIX zapewniają:

  • Elastyczność realizacji aplikacji dzięki różnym możliwościom montażu: montaż na szynie DIN, montaż bezpośredni przez przykręcenie lub przyklejenie.
  • Oszczędność miejsca do 50% na szynie DIN dzięki montażowi poprzecznemu.
  • Intuicyjną i bezpieczną instalację dzięki przypisaniu do siebie przewodu i punktu połączeniowego za pomocą jednego z jedenastu dostępnych kolorów.
  • Szybkie przyłączanie przewodów zarobionych lub drutów dzięki metodzie bezpośredniego montażu Push-in bez użycia narzędzi
  • Możliwość pomiaru za pomocą wszystkich popularnych końcówek pomiarowych.

Szybki sposób na indywidualny rozdział potencjałów

Bloki rozdzielcze PTFIX oferują niezliczone możliwości kombinacji. Za pomocą nowych konfiguratorów online pomożemy Ci w stworzeniu indywidualnych bloków rozdzielczych. Z bloków rozdzielczych i zasilających o stałej liczbie biegunów oraz modułowych pojedynczych elementów można stworzyć indywidualny blok rozdzielczy. Za pomocą kilku kliknięć konfigurator skompletuje odpowiedni produkt w wybranym kolorze, o odpowiednim sposobie montażu i z wybranym nadrukiem. Bloki rozdzielcze PTFIX, łatwe tworzenie i łatwe zamawianie.

Kompaktowe złączki do rozdzielania potencjałów

Kompaktowe złączki rozdzielacza potencjałów oferują szereg możliwości zastosowania:

  • Zasilanie 35 mm² za pośrednictwem sprawdzonego, bezobsługowego przyłącza śrubowego
  • w połączeniu z beznarzędziowym oprzewodowaniem odczepów za pomocą łatwego i szybkiego połączenia Push-in
Kompaktowe złączki rozdzielacza potencjałów

Za pomocą złączki szynowej PTRVB …-PV można realizować rozdzielacze potencjałów na nawet 32 przyłącza i za pomocą konfekcjonowanych mostków rozbudowywać je w bloki rozdzielcze. Zasilanie do 6 mm² i 37 A można realizować za pomocą rozdzielaczy potencjałów PTRVB …-FI. Do jednoznacznego oznaczenia potencjału są dostępne wersje np. w kolorze niebieskim i czerwonym.

Więcej informacji: phoenixcontact.pl/ptfix