PODZIEL SIĘ

Współpraca biznesowa między poszczególnymi firmami otwiera drzwi nowych możliwości — także dla Klientów. Kim jest nowy partner Fastons.pl i na jakie korzyści mogą liczyć Instalatorzy z połączenia sił Fastons z Amphenol? Przeczytasz o tym w najnowszym artykule!

Kim jest Grupa Amphenol?

Amphenol jest wiodącym na świecie producentem elementów połączeniowych. Firma działa od roku 1932, a miejscem jej założenia są Stany Zjednoczone. Wieloletnie doświadczenie spółki pozwoliło na stworzenie szerokiego portfolio projektów, w którym możemy znaleźć złącza elektryczne i światłowodowe, kable koncentryczne i płaskie oraz systemy połączeniowe. Jej innowacyjne pomysły w postaci produktów są obecne w IT i komunikacji, sieciach komórkowych, motoryzacji, branży militarnej, branży lotniczej, przemyśle i urządzeniach mobilnych.

Technologia Amphenol wysyłana jest także w przestrzeń kosmiczną, gdzie jak wiemy, liczy się sprawdzona jakość, a tą producent z całą pewnością reprezentuje. Dlatego sklep internetowy Fastons.pl i jego Klientów tym bardziej cieszy fakt, że ta globalna firma przełożyła swoją wiedzę i doświadczenie również na popularny ostatnio sektor fotowoltaiczny. Amphenol posiada wiele specjalistycznych złączy posiadających certyfikaty ATEX, RoHS, TÜV czy specyfikacje militarne MIL oraz UL.

Amphenol + Fastons.pl = ?

Pandemia koronawirusa spowodowała problem z dostępnością na rynku popularnych złączy MC4, co utrudniło Instalatorom dalszą działalność. Na szczęście pojawiło się rozsądne rozwiązanie, czyli alternatywa, jaką są złącza fotowoltaiczne Amphenol. Nowe produkty pozwolą Instalatorom kontynuować swoją pracę z fotowoltaiką i nadal wykonywać bezpieczne instalacje fotowoltaiczne. Co ważne, obecne już w sklepie internetowym Fastons.pl nowości charakteryzują się najwyższą jakością, co widoczne jest gołym okiem: powłoka pinów jest lśniąca i jednolita, a polipropylen, z którego wykonane są konektory, jest gładki i bez bruzd. Przykładem są złącza H4 i H4 plus Amphenol, będące solidnym złączem prądu stałego w potrójnej certyfikacji, zgodnie ze specyfikacjami: UL 6703 1000 V, EN50521 1500 V (klasa A) i JET 1500 V. Dzięki tym certyfikacjom Amphenol H4 i Amphenol H4 plus stanowią uniwersalne złącza, które można stosować ze wszystkimi dostępnymi systemami fotowoltaicznymi.

Nowa współpraca oznacza dostęp Klientów sklepu Fastons.pl do kolejnych produktów z najwyższej półki. Chcesz dowiedzieć się czym charakteryzują się produkty Amphenol? Dowiesz się tego z następnego artykułu!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisSwitch 12-piętrowy
Następny wpisPieszczany na Słowacji
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here