PODZIEL SIĘ

Konfekcjonowane przewody do transmisji danych, tak zwane patchcordy, są podstawą każdego systemu opartego na sieci Ethernet. Stosowane są w wielu aplikacjach przemysłu 4.0. jako integralna część technologii sieciowej. Patchordy muszą niezawodnie przesyłać dane, często nie muszą jednak spełniać wymagań środowiska przemysłowego.

Niezależnie od tego, czy chodzi o biuro, czy o szafę sterowniczą – elastyczne kable LAN zabezpieczają przesył danych nawet w bardzo małych przestrzeniach. Dzięki podwójnemu ekranowaniu składającemu się z folii aluminiowej i oplotu miedzianego, patchcordy mogą być stosowane w przemysłowych szafach sterowniczych o niskich zakłóceniach elektromagnetycznych. Ponadto wszystkie typy patchcordów LAPP posiadają międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa Underwriters Laboratories (UL). Oznacza to, że nasze patchcordy ETHERLINE® LAN kat.6A można stosować w maszynach w USA i Kanadzie.

Wiązki kablowe o najwyższych standardach jakości

Aby komunikacja przemysłowa przebiegała bezproblemowo, wszystkie komponenty muszą być idealnie dopasowane – od patchcorda po gniazdo sieciowe. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji przewodów i bogatemu portfolio produktów możemy zapewnić fachowe doradztwo i indywidualne rozwiązania. Zawsze spełniamy te same wysokie standardy jakości dla produktów LAPP.

Zalety patchcordów

  • Oferujemy patchcordy zgodne ze standardami jakości LAPP
  • Nasze patchcordy ETHERLINE® LAN Cat.6A mogą być dystrybuowane i używane na całym świecie dzięki certyfikacji UL. Eliminuje to potrzebę oddzielnych certyfikacji dla rynków takich jak USA i Kanada oraz oszczędza miejsce w zakładach produkcyjnych.
  • Nasze gotowe do użycia patchcordy oszczędzają czas podczas montażu, minimalizują błędy i ułatwiają obsługę.

Zamów bezpłatny PATCHCORD ETHERLINE® LAN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisZaklinacz kabli
Następny wpisKamera rybie oko
LAPP POL
Producent przewodów elektrycznych LAPP to jeden z głównych producentów kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar Lapp wyprodukował pierwsze przewody sterownicze i kable elektryczne na świecie, na skalę przemysłową i nadał im nazwę ÖLFLEX®. Dzisiaj przewody oraz akcesoria kablowe firmy LAPP sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z magazynów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here