PODZIEL SIĘ

Szczypce, którym można zaufać. KNIPEX.

Profesjonalni użytkownicy muszą ufać narzędziom, których używają. W przypadku prac przy urządzeniach elektrycznych, takie zaufanie to kwesta zdrowia i życia. Z tego powodu narzędzia izolowane Knipex spełniają nie tylko wszystkie wymogi ustawowe, lecz oferują możliwie największe bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność także w tych miejscach, których nie dotyczą przepisy: pod warstwą izolacji.

Marka Knipex to niekonwencjonalne rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy w branży oraz rozwiązywanie problemów pojawiających się w zastosowaniach specjalnych. Rozwiązaniem dedykowanym do pracy pod napięciem są wysokiej jakości szczypce Knipex o numerze katalogowym 98 62 01.

Knipex 98 62 01

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każde narzędzie izolowane firmy Knipex, zanim trafi do sprzedaży poddawane jest testom pod kątem wytrzymałości w wysokich i niskich temperaturach, próbą rozciągania i udarności izolacji oraz testom na wytrzymałość pod napięciem 10000V AC.

Przeprowadzone badania dowodzą, że szczypce Knipex 98 62 01 z całkowitą izolacją z tworzywa sztucznego zapewniają skuteczną ochronę podczas pracy przy obwodach pod napięciem do AC 1000V i DC 1500V. Dzięki izolacji z tworzywa sztucznego szczypce są odporne na pola elektromagnetyczne i beziskrowe. Mogą też być stosowane w środowisku, w którym występują agresywne środki chemiczne, w temperaturach nawet do – 40 st.

Zaskakująca wytrzymałość

Izolacja gwarantuje bezpieczeństwo podczas prac przy instalacjach elektrycznych. O jakości narzędzi izolowanych świadczą jednak również właściwości mechaniczne produktu, takie jak stabilność, wytrzymałość czy precyzja.

Szczypce Knipex wykonane z tworzywa sztucznego zaskakują swoją siłą i wytrzymałością dzięki zastosowaniu włókna szklanego, które wzmacnia konstrukcję narzędzia. Ergonomię produktu zdecydowanie poprawia rękojeść ze strefą z miękkiego materiału zapewniająca pewny chwyt. Waga szczypiec to tylko 120g, dzięki temu szczypce są lekkie i poręczne.

Podsumowując, szczypce Knipex 98 62 01 zaskakują swoją wytrzymałością – mają siłę narzędzi stalowych, ale są przy tym bardzo lekkie i poręczne. Ten niemetaliczny izolowany produkt jest świetnie wykonany i stanowi cenne narzędzie do bezpiecznej pracy z małymi przewodami w i wokół zasilanych tablic rozdzielczych oraz sprzętu elektrycznego. A co najważniejsze nie niszczą izolacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here