PODZIEL SIĘ

Szczypce tnące boczne o zwiększonym przełożeniu do cięcia płaskiego Knipex 72 62 200

Marka Knipex to świat narzędzi ręcznych. Każdy kto choć trochę majsterkuje wie, że najpopularniejsze z nich to szczypce, przydatne w różnych pracach. Kształt głowicy, krawędzi tnących i sposób połączenia szczęk decydują o rodzaju prac, jakie można nimi wykonywać. Natomiast kształt ostrzy może zapewniać cięcie czołowe, kątowe, skośne i środkowe.

Szczypce tnące boczne o zwiększonym przełożeniu do cięcia płaskiego Knipex 72 62 200 to jeden z produktów, którego nie powinno zabraknąć w profesjonalnym zestawie narzędzi zwłaszcza elektryków czy elektroników. Sprawdzą się w najróżniejszych sytuacjach między innymi przy obcinaniu miedzianych szyn prądowych, precyzyjnego cięcia drutu miękkiego czy równo z powierzchnią nadlewów tworzywa sztucznego o większych średnicach.

Szczypce te przeznaczone są do przecinania równo z powierzchnią, miękkich materiałów takich jak:

  • tworzywo sztuczne,
  • aluminium,
  • miedź,
  • czy ołów.

Dlaczego szczypce Knipex 72 62 200 powinny się znaleźć w Twoim warsztacie?

Powodów jest kilka. Dopracowany mechanizm połączenia szczęk zapewnia precyzyjność cięcia, bez uszkodzenia struktury materiału. Wąski kształt rękojeści i jej antypoślizgowe pokrycie mają duże znaczenie dla ergonomii pracy przy wielokrotnym wykonywaniu tej samej czynności. Dodatkową przestrzeń do wygodnego chwytu zapewnia zakrzywiona pod kątem 20 stopni główka szczypiec. Na podniesienie komfortu pracy wpływa również
wyposażenie szczypiec tnących w sprężynę rozwierającą i blokadę rękojeści dzięki czemu praca z nimi jest wygodna, a transport bezpieczny.


Jeśli Knipex, to oczywiście najwyższa jakość produktu. O wysokiej trwałości ostrza około 59 HRC zdecydowało użycie do produkcji najwyższej jakości stali elektrycznej chromowo-wanadowej oraz jej specjalistyczna obróbka termiczna – szczęki wykonywane są metodą kucia, hartowane w oleju, co zapewnia ciągłość struktury wewnętrznej i dużą wytrzymałość.

Wybór odpowiedniego narzędzia ma duże znacznie dla szybkości i skuteczności prowadzonych prac montażowych i serwisowych. Warto wybrać te narzędzia, dzięki, którym praca stanie się bardziej komfortowa, a zmęczenie pracownika się zmniejszy.

Decydując się na produkty marki Knipex, masz pewność, że zapewniasz pracownikom wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt, który nie tylko ułatwi pracę, ale zwiększy jej efektywność. A o to chyba chodzi.

• LINK do opisu produktu: http://bit.ly/3jQgSYI
• www KNIPEX: https://www.knipex.com/pl-pl
• Facebook KNIPEX: https://www.facebook.com/knipexpl
• Instagram KNIPEX: https://www.instagram.com/knipex_polska/
• Oficjalny przedstawiciel marki Knipex w Polsce: http://agentools.pl
• Sprawdź GDZIE KUPIĆ produkty KNIPEX? http://agentools.pl/gdzie-kupic/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisSamotność w rozdzielnicy
Następny wpisPatchcordy LAN i Industrial Ethernet
Knipex
Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to narzędzia dla elektryków, szczypce precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here