Realizujemy wymagające projekty rozwojowe i regularnie przedstawiamy nasze nowe produkty. Podczas gdy Ty stawiasz czoła swoim nowym wyzwaniom, my pracujemy intensywnie nad znalezieniem dla nich pomocnych rozwiązań.

Latem 2021 roku uzupełnimy nasze portfolio o najnowsze osiągnięcia i udoskonalenia produktów dla budowy maszyn i urządzeń, komunikacji przemysłowej i logistyki. Ponieważ doskonale funkcjonujące połączenie wymaga czegoś więcej niż tylko przewodów, przedstawiamy również inne niezbędne komponenty.

Zajrzyj i dowiedz się więcej!

Inżynieria mechaniczna i zakładowa

  • Niezawodne rozwiązania w zakresie łączności dla wymagających zastosowań przemysłowych

Transmisja danych w przemyśle

  • Innowacyjne rozwiązania sieciowe dla fabryk, maszyn i urządzeń

Energia słoneczna

  • Przewody do systemów fotowoltaicznych

Przemysł kolejowy

  • Nasza oferta produktów dla nieograniczonego bezpieczeństwa w pojazdach szynowych

Składowanie, transport, przetwarzanie

  • Nasze inteligentne rozwiązania transportowe i logistyczne

Dowiedz się więcej na naszej stronie WWW: https://cutt.ly/xWghvbT

Poprzedni artykułSzpitalna serwerownia
Następny artykułHermetyczne gniazdo siłowe
Producent przewodów elektrycznych LAPP to jeden z głównych producentów kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar Lapp wyprodukował pierwsze przewody sterownicze i kable elektryczne na świecie, na skalę przemysłową i nadał im nazwę ÖLFLEX®. Dzisiaj przewody oraz akcesoria kablowe firmy LAPP sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z magazynów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj