MILWAUKEE® wprowadza na rynek trzy nowe modele latarek! Każda z nich oferuje mocny strumień światła i wysoką wydajność przy niewielkich rozmiarach ułatwiających pracę w każdych warunkach i wygodny transport.

Wszystkie trzy nowo wprowadzone modele – IR FL500, IR HL450 oraz IR PL250, mają kilka cech wspólnych. Wykorzystują sprawdzoną technologię TRUEVIEW™, która zapewnia wysokiej jakości strumień świetlny, najwyższej jakości akumulatory REDLITHIUM™, które gwarantują wydajność i moc oraz niezawodną konstrukcję, która chroni urządzenie przed upadkami, wodą i brudem. Wszystkie wspomniane latarki są ładowane przez gniazdo USB za pomocą kabla mikro-USB.

LATARKA 500 LUMENÓW Z WEWNĘTRZNYM AKUMULATOREM ŁADOWANYM PO ZŁĄCZU USB (IR FL500)

Latarka dostarcza wysokiej jakości oświetlenie TRUEVIEW™ o maksymalnej mocy 500 lumenów oraz zasięgu wiązki do 100 metrów. Umożliwia pracę w trzech trybach i emituje strumień światła, który po zogniskowaniu zwęża się do wiązki Bulls-Eye (silnego, skupionego punktu). Zależnie od trybu latarka może pracować maksymalnie 3.5, 16 lub 40 godzin.

A picture containing person, person Description automatically generated

Ładowanie wbudowanego akumulatora REDLITHIUM™ odbywa się przez gniazdo USB, za pomocą wzmocnionego oplotem kabla mikro-USB. Ma on też metalowe zakończenie co sprawia, że jest odporny na warunki panujące w miejscu pracy. Latarka ma czytelny wskaźnik, który pokazuje stan naładowania akumulatora.

Urządzenie posiada kategorię ochrony IP67, która zapewnia bezpieczeństwo przy zanurzeniu w wodzie do głębokości 2 metrów i ochronę przed kurzem. Dla wygody użytkownika latarka została wyposażona w uchwyt na magnes, który umożliwia korzystanie z niej bez użycia rąk i łatwe przechowywanie. Zdejmowalny klips umożliwia przyczepienie latarki do paska lub innej części garderoby, może też zostać przymocowana do czapki lub innego nakrycia głowy i służyć jako czołówka.

LATARKA-CZOŁÓWKA 450 LUMENÓW Z WEWNĘTRZNYM AKUMULATOREM ŁADOWANYM PO ZŁĄCZU USB (IR HL450)

Latarka zapewnia 450 lumenów światła wyjściowego TRUEVIEW™ High Definition z kilkoma opcjami strumienia światła do wyboru. Może to być wiązka szerokokątna, punktowa i punktowa/szerokokątna w różnych trybach pracy dla uzyskania optymalnej jasności. Zależnie od trybu pracy urządzenie może pracować od 2.5 do 14 godzin na jednym ładowaniu.

Latarka jest przystosowana do pracy zarówno na głowie, jak i na kasku ochronnym, można ją także odłączyć od paska i używać jako światła zadaniowego. Szybkie i łatwe odpięcie zapewni regulowana w 5 pozycjach głowica lampy. Zdejmowany uchwyt na magnes umożliwia korzystanie z latarki bez użycia rąk i łatwe przechowywanie.

Czołówka jest również wyposażona w ładowanie przez USB, wbudowany wskaźnik baterii i wiele trybów wyjściowych, aby zoptymalizować jasność i czas pracy w bardzo ciasnych przestrzeniach. Skonstruowana, została tak aby wytrzymać najtrudniejsze warunki w miejscu pracy. Latarka ma stopień ochrony IP54 w zakresie odporności na warunki atmosferyczne i kurz oraz może wytrzymać upadek z wysokości 2 metrów.

LATARKA RĘCZNA 250 LUMENÓW Z WEWNĘTRZNYM AKUMULATOREM ŁADOWANYM PO ZŁĄCZU USB (IR PL250)

Model ten zapewnia 250 lumenów mocy wyjściowej o zasięgu nawet do 100 metrów. Latarka umożliwia pracę w dwóch trybach dla optymalizacji jasności i czasu pracy, który wynosi do 8 godzin. Dzięki technologii TRUEVIEW™ model ten ma wysoką jakość strumienia światła, jest też wyposażony w wskaźnik laserowy, który ułatwia pracę podczas wykonywanych zadań. Latarka ręczna jest również wyposażona we wbudowany wskaźnik baterii i zdejmowany metalowy klips, który umożliwia bezpieczne mocowanie do koszuli lub kieszeni spodni. Została zbudowana tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki w miejscu pracy, dlatego posiada stopień ochrony IP67. Zapewnia on bezpieczeństwo przy zanurzeniu w wodzie do głębokości 2

metrów i ochronę przed kurzem. Latarka posiada ochronną gumową nakładkę, która służy do trzymania latarki w zębach przy okazjonalnym używaniu jej bez użycia rąk. Tak jak pozostałe dwa modele, ładuje się ją przez złącze USB, za pomocą kabla mikro-USB, który został wzmocniony oplotem i wyposażono go w metalowe zakończenia odporne na warunki zewnętrze.

Trzy, nowe latarki od MILWAUKEE® dołączają do szybko rozwijającej się oferty oświetlenia osobistego. Wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o użytkowniku i jego wygodzie, a także zapewnieniu mocy i wydajności w kompaktowych rozmiarach.

Aby dowiedzieć się więcej o serii wewnętrznych lampek akumulatorowych, odwiedź www.milwaukeetool.eu

Specyfikacja techniczna:

Latarka 500 lumenów z wewnętrznym akumulatorem ładowanym po złączu USB (IR FL500)

 • Moc strumienia świetlnego (Lumen): 500/100/10
 • Czas pracy w godzinach: 3.5/16/40
 • Stopień ochrony: IP67
 • Waga z akumulatorem (EPTA): 0.10 kg

Latarka-czołówka 450 lumenów z wewnętrznym akumulatorem ładowanym po złączu USB (IR HL450)

 • Moc strumienia świetlnego (Lumen) w trybach Hybrid Mode | Spot Low | Spot High | Flood Low | Flood High: 450 / 100 / 250 / 50 / 250
 • Czas pracy w godzinach: 2.5 / 8 / 4 / 14 / 4
 • Stopień ochrony: IP54
 • Waga z akumulatorem (EPTA): 0.12 kg, 0.10 kg bez paska

Latarka ręczna 250 lumenów z wewnętrznym akumulatorem ładowanym po złączu USB (IR PL250)

 • Moc strumienia świetlnego (Lumen): 250/50
 • Czas pracy w godzinach: 1.5/8
 • Stopień ochrony: IP67
 • Wskaźnik laserowy
 • Waga z akumulatorem (EPTA): 0.06 kg
Poprzedni artykułW razie awarii zasilania dzwonić tutaj. Usłyszymy…
Następny artykułSkala do amperomierza
milwaukee
Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie. Obecnie Milwaukee zatrudnia ok. 1000 pracowników na całym świecie. Firma nieodmiennie ustanawia standardy w branży kierując swoją ofertę do wszystkich użytkowników profesjonalnych narzędzi, których asortyment obejmuje ponad 500 elektronarzędzi i przeszło 3.500 akcesoriów. Przez cały okres swojej działalności Milwaukee Electric Tool zawsze stawia na jakość, chociaż sposób zapewnienia jakości bardzo się zmienił. Jakość wbudowuje się z użyciem najnowocześniejszych technologii i zaawansowanych technik produkcyjnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj