Wykonania w obudowie transparentnej - bezbarwnej dostępne są do wyczerpania stanów magazynowych.

Kolorowe wersje miniaturowych przekaźników RM84, RM85, RM87 w transparentnych obudowach.

Firma Relpol SA, polski producent przekaźników elektromagnetycznych, wprowadziła do oferty kolorowe wersje przekaźników RM84, RM85, RM87 w przeźroczystych obudowach. Wprowadzona kolorystyka zgodna jest z powszechnie przyjętymi standardami:

 1. kolor pomarańczowy – cewki AC
 2. kolor niebieski – cewki DC

Zalety przekaźników transparentnych:

 • proste wizualne rozróżnienie obwodów sterowania AC od DC
 • wygodne i szybkie sprawdzenie stanu styków 
 • zwiększona wytrzymałość elektryczna przerwy zestykowej, oddzielenie pełne :RM84 (zestyki 2Z); RM85 (zestyk 1Z); RM87 (zestyk 1Z)
 • wysoka jakość materiałów izolacyjnych – klasa CTI 250
 • przekaźniki w nowych obudowach mogą być stosowane z gniazdami do PCB oraz z przemysłowymi gniazdami na szynę DIN zgodnie z informacjami zawartymi w kartach katalogowych:
  – karta katalogowa: RM84 
  – karta katalogowa: RM85
  – Karta katalogowa: RM87
 • przekaźniki w transparentnych obudowach dostępne są również w nowych zestawach interfejsowych w technologii PUSH-IN PI84 z gniazdem push-in GZP80 oraz PI85 z gniazdem push-in GZP80

Nowe wersje kolorystyczne zastępują dotychczasowe wykonania w obudowie transparentnej – bezbarwnej. Oznacza to, że dotychczas stosowane indeksy i kody do zamówień z sufiksem …-01 pozostają bez zmian. Kolor obudowy transparentnej przypisywany jest automatycznie w zależności od rodzaju cewki – AC kolor pomarańczowy, DC kolor niebieski.

Sprawdź tabelę i przykłady kodowania TUTAJ.

Poprzedni artykułZnalazła gniazdo, chciała tylko naładować telefon…
Następny artykułSkrzynka elektryczna w myjni samochodowej
relpol
Relpol S.A. to znany europejski producent przekaźników elektromagnetycznych, producent systemów zabezpieczeń CZIP dla rozdzielni średnich napięć, a także lider w produkcji urządzeń do wykrywania materiałów radioaktywnych. Produkty Relpol stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj