Systemy fotowoltaiczne są od wielu lat ważnym filarem energii odnawialnej. Wnoszą duży i niezawodny wkład w zmianę energetyki, tak aby skutecznie sprostać wyzwaniom związanym ze zmianami klimatycznymi. Możliwości zastosowań fotowoltaiki są różnorodne i obejmują zarówno duże elektrownie, jak i domy jednorodzinne.

Firma LAPP oferuje asortyment produktów dla wszystkich potrzeb w zakresie okablowania fotowoltaicznego: od dachu po piwnicę, od wytwarzania energii po dostawę energii. Dzięki naszym dużym zapasom, spersonalizowanym usługom logistycznym i produktom na każdą potrzebę – od identyfikacji po złącza i kable – jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego projektu.

Tegoroczne perspektywy są wyjątkowo słoneczne!

Skorzystaj z naszych specjalnych warunków na wybrane produkty solarne w okresie promocyjnym od 01 sierpnia do 30 września. Co najmniej 10% zniżki w zależności od ilości dla zamówień o długości ponad 500 kilometrów kabla – bezpośrednio dostępne i szybko dostarczane.

Więcej informacji na naszej stronie: https://tiny.pl/cdprm

Poprzedni artykułKontroler oświetlenia scenicznego
Następny artykułNowa nawierzchnia po wymianie WLZ
Producent przewodów elektrycznych LAPP to jeden z głównych producentów kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar Lapp wyprodukował pierwsze przewody sterownicze i kable elektryczne na świecie, na skalę przemysłową i nadał im nazwę ÖLFLEX®. Dzisiaj przewody oraz akcesoria kablowe firmy LAPP sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z magazynów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj