Drukarka termotransferowa BMP™61 przeznaczona jest do szybkiej i wydajnej identyfikacji przewodów, kabli i komponentów. Dzięki materiałom o wysokich parametrach, dedykowanym do najbardziej ekstremalnych zastosowań przemysłowych, drukarka etykiet BMP61 sprawdzi się przy pracy w terenie, ale również jako niezawodna maszyna w naszym warsztacie.

Wytrzymała i przenośna drukarka BMP61 dostępna jest w wersji obsługującej łączność bezprzewodową, z bezpłatnym oprogramowaniem do tworzenia etykiet Brady Workstation oraz aplikacjami mobilnymi Brady. Oprogramowanie pozwala w łatwy sposób zaprojektować etykietę lub wysłać jej projekt za pomocą smartfona do drukarki BMP61, która błyskawicznie i bez problemu wydrukuje żądany format. W przypadku dużej liczby wzorów można je przenieść z komputera korzystając z portów USB drukarki. Duży, kolorowy ekran dotykowy umożliwia podgląd etykiety przed wydrukowaniem co eliminuje błędne wydruki i straty na materiale. Wskaźniki na ekranie informują czy do ukończenia zadania wystarczy tuszu i etykiet.

Drukarka termotransferowa BMP61 jest kompatybilna z 600 rodzajami etykiet i taśm barwiących. Każde zestawienie materiałów stanowi trwałe rozwiązanie identyfikacyjne zaprojektowane na najbardziej ekstremalne warunki i pozwalające utrzymać identyfikację kabli i komponentów w szczególnie wymagających gałęziach przemysłu. Drukarka BMP61 drukuje koszulki termokurczliwe, etykiety samolaminujące, etykiety wypukłe, zawieszki oraz inne elementy do identyfikacji na szerokiej gamie materiałów, w wielu rozmiarach i kolorach o maksymalnej szerokości do 50,80 mm.

Odpowiadając na konkretne potrzeby klientów w zakresie identyfikacji, firma Brady tworzy również niestandardowe etykiety na zamówienie w wybranych kształtach lub wymiarach, konkretnych kolorach lub wzorach, a także z wstępnie nadrukowanym logotypem. Wystarczy włożyć przygotowane na zamówienie etykiety do drukarki, by poradzić sobie z każdym zadaniem identyfikacyjnym.

Drukarka etykiet BMP™61 oferuje o wiele więcej funkcji do obsługi identyfikacji przewodów i komponentów. Więcej informacji na temat BMP61 znajdziecie na stronie www.brady.pl lub kontaktując się z producentem.