Okres jesienno-zimowy jest dużym wyzwaniem dla wszystkich profesjonalistów pracujących na otwartych przestrzeniach. Warto zaopatrzyć się w profesjonalną odzież roboczą, która zagwarantuje ciepło i ochroni przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki kurtkom z systemem grzewczym Milwaukee® zadania wykonywane nawet w ekstremalnie niskich temperaturach nie będą stanowiły dla użytkowników najmniejszego problemu.

Firma Milwaukee® w trosce o komfort profesjonalistów stworzyła profesjonalną linię podgrzewanej odzieży roboczej, która za sprawą innowacyjnych materiałów i unikalnej konstrukcji wprowadza nową jakość i funkcjonalność w pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wysoka jakość i trwałość to zdecydowany wyróżnik profesjonalnej linii odzieży od Milwaukee®. Użycie najlepszych materiałów takich jak włókno węglowe gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia i jednocześnie minimalizuje ryzyko szybkiego zużycia materiału. Z kolei ergonomiczny kształt i miękkość izolacji zapewniającej nieskrępowaną mobilność w trakcie użytkowania, a możliwość indywidualnego dopasowania kurtki w talii chroni przed utratą ciepła, dłużej utrzymując odpowiednią temperaturę.

Kurtka podgrzewana M12 HJ z trzema trybami grzania sprawdzi się idealnie przy zmiennych temperaturach. Wykonana z technologicznego materiału wysokiej jakości, jest odporna na wodę i wiatr. Specjalnie opracowana konstrukcja FREEFLEX™ w okolicach pach umożliwia większą swobodę ruchów, ułatwiając pracę z uniesionymi rękami. Pięć stref grzewczych umieszczonych w różnych częściach kurtki, dzięki grzałkom w postaci cienkich przewodów w matach z włókna węglowego zamienia energię elektryczną pochodzącą z akumulatora litowo-jonowego w ciepło do ogrzania użytkownika. Źródłem energii dla mat grzewczych jest nowoczesny akumulator litowo-jonowy M12 o napięciu 12 V i pojemności 2,0 Ah, który starcza aż na 8 godzin nieprzerwanej pracy na jednym naładowaniu. Dodatkowo ładowarka M12™ posiada wyjście USB, które umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych.

Kurtka podgrzewana Milwaukee M12 HJ dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych i w aż pięciu rozmiarach (S-XXL). Jest bardzo łatwa w codziennym utrzymaniu, a także dostosowana do pralek i suszarek.

Specyfikacja:

  • Napięcie 12 V
  • 5 stref ciepła
  • 3 ustawienia temperatury
  • podgrzewanie kieszeni
  • rozmiary: S, M, L, XL, XXL
  • waga: 1,2 kg