Otwornice diamentowe HT7D310

Otwornice diamentowe

Wiercenie w materiałach ceramicznych, takich jak glazura czy terakota podczas prac wykończeniowych staje się łatwiejsze dzięki zastosowaniu nowych otwornic pokrytych diamentem technicznym. Zastosowanie uchwytu walcowego pozwala na precyzyjne prace większych otworów podczas remontu. Średnica najmniejszej otwornicy ma 6 mm, zaś największej 83 mm.

Wiertła SDS+

Wiertło do betonu HT6D941

Wiertła SDS+ do betonu certyfikowane przez niemiecki instytut PGM, zapewniają bardzo wydajną pracę w najtwardszych materiałach (cegła, kamień, ceramika, beton, beton zbrojony). Wszystko dzięki zastosowaniu specjalistycznej próżniowej technologii zautomatyzowanego spawania widii. Profilowana głowica pod kątem usuwania urobku, skraca czas wiercenia, zaś pogłębiona spirala odprowadzająca, zapobiega kleszczeniu się wiertła.

Latarki robocze

Latarka czołowa LED HT1E420 zasilana 3 bateriami AAA, emituje strumień świetlny o wartości 160 lm w barwie zimnej białej. Zapewnia dobre oświetlenie miejsca pracy przy 10 metrowym zasięgu świecenia. Wykonanie z wysokiej jakości tworzywa ABS oraz elastyczny gumowy pasek, zapewniają trwałość i komfort użytkowania. Latarka posiada 3 tryby pracy: 100, 50 %, SOS.

Latarka czołowa LED HT1E420

Latarka kieszonkowa HT1E424 zasilana jedną baterią AAA, emituje strumień świetlny o wartości 250 lm w barwie zimnej białej, o zasięgu 200 metrów. Dioda LED posiada wytrzymałość do 40 000 godzin świecenia. Latarka wyposażona jest w funkcję ZOOM i SOS.

Latarka kieszonkowa HT1E424

Wszystkie nowości Högert Technik dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki na terenie całego kraju od marca bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

Poprzedni artykułKrowa w tarapatach
Następny artykułSłupek kontrolno-pomiarowy
GTV
GTV to międzynarodowy producent akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj