Szczypce tnące boczne, noże do cięcia kabli, narzędzia do ściągania izolacji, szczypce do zaciskania – lista jest długa. KNIPEX posiada odpowiednie szczypce do praktycznie wszystkich zadań, które pojawiają się podczas pracy przy kablach, złączach, systemach elektrycznych i elektronicznych.

Od ponad 135 lat szczypce KNIPEX są symbolem produktów „Made in Germany” z własną kuźnią kucia matrycowego, produkcją mechaniczną, hartownią, warsztatem polerskim i galwano-technicznym, które podlegają kontroli jakości na każdym etapie pracy.

W nowym katalogu Knipex znajdziemy szeroki wybór szczypiec stworzonych specjalnie dla branży elektrycznej. Dzięki umiejętnościom inżynieryjnym i dużemu doświadczeniu KNIPEX rozwija szczypce na drodze konsultacji z użytkownikami, dostosowując się do zmieniających się wymagań technologii, rynków i branż. Dlatego też marka KNIPEX oznacza funkcjonalność, komfort użytkowania i trwałość.

W nowym katalogu Knipex znajdziemy szeroki wybór szczypiec stworzonych specjalnie dla branży elektrycznej.

Odkryj również nowości Knipex dla elektryków:

  • Samonastawne szczypce zaciskowe KNIPEX Twistor16 z obracaną o 360° główką zaciskające tulejki kablowe do 16 mm² w niemal każdej pozycji roboczej.
  • Za pomocą KNIPEX TwistCut można w mgnieniu oka przecinać faliste rury w zakresie średnic od 16 do 32 mm – bez ryzyka uszkodzenia kabli lub palców. Praktyczne narzędzie 2 w 1 oferuje również możliwość ściągania izolacji z przewodów od 0,2 do 4,0 mm².
  • Uniwersalne narzędzie do ściągania izolacji KNIPEX ErgoStrip® doskonale pasuje również do lewej ręki: dzięki KNIPEX ErgoStrip® L leworęczne osoby mogą teraz szybko i skutecznie usuwać płaszcze i ściągać izolację z najróżniejszych kabli w domowych instalacjach elektrycznych.

Więcej o nowych produktach Knipex w katalogu dostępnym na stronie: http://agentools.pl/

KNIPEX oferuje profesjonalnym użytkownikom z branży elektrycznej szeroki wybór niezbędnych narzędzi standardowych i specjalnych do instalacji, montażu, naprawy i konserwacji.

AGENTOOLS – oficjalny przedstawiciel handlowy firmy Knipex w Polsce

Poprzedni artykułPłonący Transformator
Następny artykułPełna szpula
Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to narzędzia dla elektryków, szczypce precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj