Rodzina szczypiec Electronic Super Knips® poszerzyła się w tym roku o wersję VDE. Nowe szczypce są małe i bardzo precyzyjne (78 06 125), przeznaczone przede wszystkim do wyjątkowo dokładnego cięcia w elektronice jak i mechanice precyzyjnej.

Cięcie tym produktem przebiega z kontrolowanym mikroprzesunięciem krawędzi tnącej, który pozwala na wyjątkowo precyzyjne przecięcie nawet najcieńszych drutów. Ze względu na precyzyjnie ukształtowane końcówki szczypce pozwalają również ciąć gęsto ułożone przewody o średnicy od 0,2 mm. Ich ostrza są ostre, szlifowane bez ścięcia.

Praca tym narzędziem jest wyjątkowo płynna i zapewnia efektywne cięcie bez uczucia zmęczenia. Cały asortyment szczypiec Electronic Super Knips znajduje się na stronie Knipex.

Zobacz też film o innych produktach z rodziny szczypiec Electronic Super Knips®:

Oficjalnym dystrybutorem produktów marki Knipex na polskim rynku jest firma Agentools.

Poprzedni artykułDzięcioł kontra drewniany słup energetyczny
Następny artykułŚlimak z puszki
Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to narzędzia dla elektryków, szczypce precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj