PODZIEL SIĘ
blank
Puszka podłogowa z tworzywa 6 x M45 BIURO plus

MOWION by Kanlux to osprzęt stworzony we współpracy z elektroinstalatorami. Jego montaż ma być prosty i szybki, a wygląd estetyczny. Wszystkie serie marki MOWION by Kanlux tworzą kompletne i funkcjonalne rozwiązania. Najnowszą serią jest BIURO plus – czyli funkcjonalne puszki podłogowe i stołowe. BIURO plus jest dedykowana do nowoczesnych, przyjaznych użytkownikom wnętrz biurowych.

blank
blank

Puszki podłogowe i stołowe umożliwiają elastyczne i pewne zasilanie w energię i sygnały komunikacyjne urządzeń w całej przestrzeni użytkowej biura. Całość nowej serii BIURO plus możemy podzielić na trzy rodziny:

I. Puszki podłogowe z pokrywą z tworzywa do montażu w podłogach technicznych, 6 lub 8 pełnych modułów 45.

Rodzina puszek podłogowych z pokrywą z tworzywa sztucznego dostępna jest w kilku wariantach wykończenia wspomnianej pokrywy oraz w dwóch wielkościach. Dostępne są pokrywy w trzech rodzajach: pełna z tworzywa, z tworzywa z wykończeniem ze stali nierdzewnej oraz pokrywa do wypełnienia materiałem (maksymalna grubość wkładu to 7mm). Do wyboru mamy dwie wielkości puszek – na 6 pełnych modułów 45×45 lub na 8 modułów 45×45.

Puszka na 6 modułów 45×45 wykonana jest w drugiej klasie ochronności (podstawa z tworzywa sztucznego), z kolei puszka na 8 modułów 45×45 wykonana jest w pierwszej klasie ochronności (metalowa podstawa).

Wspomniane puszki podłogowe posiadają możliwość regulacji głębokości osadzenia co z kolei poprawia bezpieczeństwo gięcia podpinanych przewodów.

Dodatkowym atutem jest blokada zatrzaśnięcia, która ma na celu ochronę przecięcia przewodów.

 

II. Puszki podłogowe metalowe do podłóg wylewanych z 1,5 pełnego modułu 45, wersja kwadratowa lub okrągła.

blank
Puszki stołowe POP-UP metalowe 2 x M45 BIURO plus

W ofercie BIURO plus dostępna jest też rodzina metalowych puszek podłogowych na 1,5 pełnego modułu 45×45 (trzy moduły połówkowe 22,5×45).

Ta wersja puszek podłogowych przystosowana jest do montażu w podłogach wylewanych. W komplecie z produktem dostajemy zaślepkę zabezpieczającą puszkę przy wykańczaniu wylewki.

W tej grupie produktów występują trzy różne wzory kształtu (prostokąt, prostokąt z frezowanym brzegiem oraz okrągły), każdy z nich w dwóch wykonaniach kolorystycznych (mosiądz lub stal nierdzewna).

Pokrywa puszek posiada spust zwalniający, którego użycie powoduje uruchomienie mechanizmu sprężynowego i otwarcie puszki.

 

III. Puszki stołowe, metalowe, POP-UP, pojemność na dwa lub trzy pełne moduły 45.

blank
Puszki podłogowe POP-UP metalowe 1+1,5 x M45 BIURO plus

W serii BIURO plus dostępne są również puszki stołowe. Oferta oparta jest o dwie wielkości – na dwa lub trzy pełne moduły 45 (odpowiednio 4 i 6 modułów połówkowych 22,5×45).

Dwa warianty kolorystyczne czarny i srebrny są najbardziej popularnymi w odniesieniu zastosowań montażu osprzętu 45 w biurkach i blatach stołów.

Puszki stołowe posiadają miękki mechanizm otwierania (mechanizm hydrauliczny) określany jako „soft pop-up”.

 

Seria BIURO plus to dopełnienie serii BIURO. BIURO plus przystosowana jest do montażu mechanizmów serii BIURO i to przez szybkie i łatwe zatrzaskiwanie „KLIK”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here