PODZIEL SIĘ

Nie przepłacaj za skrzynki i zestawy narzędziowe z elementami, których prawdopodobnie nigdy nie użyjesz – z takiego założenia wychodzi firma Fastons, która zaoferowała usługę wyposażenia skrzynki narzędziowej w asortyment dobrany indywidualnie pod kątem działalności swoich klientów.

Wyposaż walizkę raz, a dobrze

– Badając potrzeby swoich Klientów widzimy jak ważny jest dobór właściwych narzędzi do codziennych prac instalacyjnych i indywidualne podejście do każdego Instalatora.
Najważniejsze w doborze jest proponowanie tylko niezbędnych narzędzi, a nie takich, które będą leżeć w skrzynce nieużywane. Dlatego uruchomiliśmy nową usługę i indywidualnie wyposażamy skrzynki narzędziowe na potrzeby Brygady – mówi Katarzyna Sidzina z firmy Fastons.

Jak to działa? 

1. Na stronie https://fastons.pl/pl/i/Twoja-skrzynka-narzedziowa/20 wybierasz pustą skrzynkę, walizkę lub torbę, która będzie stanowić bazę dla Twoich narzędzi*.

2. Na adres info@fastons.pl piszesz jakiego rodzaju instalacje wykonujesz, na jakich przekrojach i rodzajach końcówek pracujesz.

3. Fastons przygotowuje dla Ciebie dedykowaną, skrojoną pod Twoje potrzeby, skrzynkę narzędziową.

* Polecamy skrzynkę na kółkach KNIPEX 00 21 37 LE, którą możecie zobaczyć w poniższym filmie, dowiecie się w nim również więcej o nowej usłudze:

Więcej informacji na stronie fastons.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here