Dziękujemy, że jesteście z nami, jako że mamy miesiąc 🎁 niespodzianek ogłaszamy dla Was konkurs. Bardzo liczy się dla nas Twoja opinia, dlatego postanowiliśmy, że nagrodzimy TRZY najbardziej kreatywne opinie wystawione w naszej wizytówce w Google. Do wygrania zestaw narzędzi WERA, który możecie zobaczyć w powyższym filmie.

Opis zadania:
⚡ Zadanie konkursowe polega na napisaniu kreatywnej opinii (ocena + komentarz) w Google na temat zakupów w naszej firmie
⚡ Zamieszczenie opinii na: https://g.page/Fastons/review
⚡ Napisanie komentarza pod postem konkursowym na Fanpage’u Fastons „biorę udział” wraz z przesłaniem linka do swojej opinii. https://www.facebook.com/sklepfastons…

Nagroda:
⚡Za 24 drzwiczkami kalendarz adwentowy Wera skrywa 34 niespodzianki w postaci narzędzi.
⚡Zawiera m.in. rękojeść Kraftform Micro Bit z uchwytem magnetycznym do wymiennych trzpieni Micro o średnicy 4 mm, adapter i śrubokręt kątowy oraz różne bity.
⚡W zestawie znajdziemy także materiałową skrzynkę na narzędzia z kalendarza, którą możemy przymocować do ściany w naszym warsztacie za pomocą paska na rzep dołączonego do zestawu. Wersja limitowana tylko u nas!

Konkurs przeznaczony dla Klientów firmy Fastons. Codziennie masz szansę stać się naszym Klientem! Im większe zaangażowanie, aktywność, kreatywność tym większe szanse na wygraną!

🎁 Konkurs trwa od 8 listopada 2019 do 22 listopada 2019.

Poprzedni artykułZnajdź swój licznik
Następny artykułKonserwacja silnika w cementowni to nie jest łatwa sprawa…
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj