PODZIEL SIĘ

blank

⚡Zapraszamy na tegoroczne TARGI ENERGETICS do Lublina, na którch będziemy wystawcą – Stoisko 59!

⚡W dniach 19-21 listopada 2019 r. odbędzie się XII edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11).

⚡ Będzie to doskonała okazja do rozmów na żywo na temat instalacji oraz indywidualnego doboru asortymentu pod potrzeby instalacyjne.
Poznajmy się bliżej, a przekonasz się jakie korzyści oraz jakie oczekiwania naszych Klientów spełniamy!
Między innymi zaproponujemy indywidualne, spersonalizowane pakiety narzędziowe, dobrane pod potrzeby każdego Instalatora i jego codziennej pracy.

⚡ Na naszym stoisku zaprezentujemy:

  • Narzędzia do fotowoltaiki
  • Narzędzia do światłowodów
  • Narzędzia do cięcia, odizolowywania oraz zaciskania
  • Narzędzia ręczne, akumulatorowe, pneumatyczne
  • Narzędzia do instalacji elektrycznych
  • Narzędzia do instalacji teleinformatycznych
  • Końcówki kablowe
  • Oświetlenie LED

⚡ Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki.

⚡ Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej
www.energetics.targi.lublin.pl.

Zobacz źródło

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisFuga ochronna
Następny wpisKiedy nie ma pod ręką puszki łączeniowej…
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here