PODZIEL SIĘ

Zapraszamy na Targi ENEX, które odbędą się  w Kielcach i będą trwać od 26-27.02.2020 roku.

W tym roku naszym nowym Partnerem jest firma Viessmann, z którą prowadzimy wspólny projekt. Na stoisku zaprezentujemy m.in. narzędzia do instalacji fotowoltaicznych, nowości, newsy ze świata branży fotowoltaicznej.

Targi ENEX i ENEX Nowa Energia to jedne z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Każdego roku przyciągają one tysiące zwiedzających zainteresowanych tematem energii. Ostatnią edycję obejrzało 6 tys. gości. Najbliższa wystawa zapowiada się równie interesująco.

Targi Enex/ Enex Nowa Energia od wielu lat stanowią miejsce spotkań branży, ułatwiają kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski  sposób. Imprezy te przeznaczone są dla zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych, dystrybutorzy sprzętu do montażu instalacji fotowoltaicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

Rok temu na Targach ENEX odbyło się oficjalne otwarcie sklepu Fastons. W Tym roku marka obchodzi swoją rocznicę, na którą zaprasza Wszystkich swoich Klientów oraz potencjalnych klientów zainteresowanych zobaczeniem na żywo profesjonalnych narzędzi do obróbki przewodów i kabli, producentów takich jak: RENNSTEIG, KNIPEX, WERA, CEMBRE, SCANGRIP, MULTI-CONTACT.

ENEX 2019 cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, a patrząc na trend ilość ta znacznie się zwiększy. W tamtym roku FASTONS był sponsorem konkursu dla Instalatora Roku i przeznaczył nagrodę w postaci walizki SOLARKIT RENNSTEIG z narzędziami do fotowoltaiki w konkursie zorganizowanym przez CORAB.

Serdecznie zapraszamy, stoisko 54 w hali E. 

Kliknij Tutaj i Dołącz do Wydarzenia

Nie zabraknie oczywiście baristy, którego możecie Państwa kojarzyć z Targów ENERGETAB:

Zobacz źródło

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisSieciowa prognoza pogody
Następny wpisTra(gedia)sa kablowa
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here