Taki przymiar i zestaw Elektrobohatera otrzymuje każdy uczestnik drugiej już edycji konkursu „Tu Się Dzieje Historia!”, który nasz blog obejmuje patronatem.

Konkurs TU SIĘ DZIEJE HISTORIA został stworzony z myślą o elektrykach, automatykach, ale także majsterkowiczach, którzy chcieli pokazać innym, nad czym aktualnie pracują lub zaprezentować realizację, z której są szczególnie dumni.

„Zawsze wiedzieliśmy, że w naszej branży pracują osoby pełne pasji oraz chęci dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Ale dopiero konkurs TU SIĘ DZIEJE HISTORIA uświadomił nam jak bardzo jest ich wielu” – mówi Olek Czech z firmy WAGO. „Tworząc kampanię Elektrobohater.pl chcieliśmy pomóc uwolnić ten potencjał oraz pokazać osobom spoza branży jaką fantastyczną ekipę tworzą polscy elektroinstalatorzy”.

Jak wziąć udział?

Wystarczy odwiedzić stronę Elektrobohater.pl. Korzystając z formularza opisz krótko nad czym aktualnie pracujesz lub zaprezentuj realizację, z której jesteś szczególnie dumny. Do zgłoszeń można dodać zdjęcie lub krótki film.

Warto wziąć udział ponieważ każde zgłoszenie zostanie nagrodzone specjalnym zestawem Elektrobohatera, w którego skład wchodzi praktyczny przymiar do przewodów:

wago przymiar zestaw elektrobohatera
Zestaw każdego Elektrobohatera

Na 5 autorów prac, które otrzymają najwięcej głosów czekają cenne nagrody rzeczowe:

  • Skrzynka L-BOXX mini pełna złączek WAGO
  • Ściągacz do izolacji izolacji Quickstrip Vario 0,03-16 mm² z nożem do cięcia żył przewodowych
  • Koszulka Elektrobohatera oraz okulary słoneczne WAGO
nagrody główne w konkursie Wago
Główne nagrody rzeczowe

Dodatkowo 5 autorów wybranych przez komisję konkursową wyjedzie w kwietniu na targi Hannover Messe połączone ze zwiedzaniem fabryki WAGO. Obejrzyj relację z zeszłorocznej wyprawy:

Odwiedzając stronę Elektrobohater.pl i biorąc udział w konkursie warto zapoznać się również z innymi akacjami dziejącymi się wokół społeczności Elektrobohaterów, która staje się coraz bardziej liczna i aktywna.

Odwiedź stronę konkursową: https://elektrobohater.pl, dodaj zgłoszenie i odbierz swój zestaw Elektrobohatera!

Poprzedni artykułJak wpisałbyś “wymieniłem żarówkę” w CV?
Następny artykułEpidemia w hurtowniach
wago
WAGO ELWAG jest producentem i dostawcą nowatorskich komponentów dla przemysłu, techniki procesowej i automatyki budynkowej, nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem. Wchodzimy w skład Grupy WAGO, istniejącej od trzech pokoleń, działającej samodzielnie i niezależnie na rynku firmy rodzinnej wywodzącej się z Minden (Westfalia). Należymy do grona firm uznawanych za prekursorów i propagatorów innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj