PODZIEL SIĘ

Odkryj z Fastons Świat Narzędzi Prestiżowych Producentów: Knipex, Wera, Rennsteig, Cembre!

Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego chętniej i łatwiej przyswajamy wiedzę za pośrednictwem obrazów. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt, w związku z czym stworzyliśmy na swoim kanale serię filmów Ekspert poleca.

Akademia Fastons

Aby być na bieżąco ze światem narzędziowym zapraszamy do dołączenia do Akademii Fastons -> Dołącz Tutaj
Po zapisaniu się będziesz otrzymywać filmy instruktażowe zaraz po ich publikacji. Aktualnie w Akademii Fastons prowadzona jest seria odcinków pt. „Ekspert Poleca”.

Ekspert Poleca – o czym jest nowa seria filmów na kanale Fastons.pl?

Ekspert poleca to cykl filmów instruktażowych na kanale Fastons.pl na YouTube, które są dostępne dla członków Akademii Fastons i są odpowiedzią na potrzeby Klientów korzystających ze sklepu internetowego www.fastons.pl . Każdy z filmików zawiera cenne informacje na temat pojedynczego produktu, który można zakupić we wspomnianym sklepie. Z nich dowiesz się więcej o funkcjach poszczególnych narzędzi, sposobu ich wykorzystywania, różnicy pomiędzy narzędziami oraz wyborze odpowiednich narzędzi dostosowanych do swoich codziennych prac instalacyjnych. Co ważne, zobaczysz na własne oczy ich działanie w praktyce. Filmiki skupiają się na konkretnych informacjach, dlatego są krótkie i rzeczowe. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z nowych możliwości? To dziecinnie proste! Wystarczy zasubskrybować nasz kanał na YouTube! Zapraszamy także do dołączenia do nowo powstałej grupy na facebooku. Tam również czeka na Ciebie moc cennych informacji!

Narzędzia KNIPEX i WERA

Naszym celem jest tworzyć filmy wyłącznie o produktach, które na to zasługują. Do nich zaliczają się renomowane narzędzia, które słyną z najlepszej jakości, są niezastąpione, przez co cenione przez fachowców z całego świata. Do tej grupy z powodzeniem można zaliczyć np. narzędzia KNIPEXnarzędzia WERA i wiele innych. Rozpoznawalne marki od wielu lat królują na rynku narzędziowym, a jakość wykonania ich produktów bije na głowę firmy, które oferują tańsze zamienniki. Oglądając filmiki z narzędziami renomowanych marek roli głównej, dostrzeżesz większy potencjał produktów, z którymi pracujesz na co dzień. Nie przegap takiej szansy i oglądaj za darmo filmiki z serii Ekspert poleca!

Ekspert Poleca i sklep internetowy Fastons.pl

Prowadzącym serii Ekspert poleca jest Andrzej Sujecki. Profesjonalista na co dzień współpracuje z firmą Agentools, znaną na polskim rynku jako przedstawicielstwo handlowe niemieckich producentów narzędzi ręcznych. Pan Andrzej jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jego doświadczenie w sprzedaży produktów Knipex i Wera, a także wiedza na ich temat pozwalają mu w sposób dokładny i rzeczowy objaśniać tematykę narzędziową. Liczymy na to, że współpraca między firmą Fastons.pl a Agentools zaowocuje rzeszą zadowolonych Klientów!

Obejrzyj rozmowę Katarzyny z naszym ekspertem Andrzejem Sujeckim:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisSkrzynka rozdzielcza tymczasowa
Następny wpisElektryku, siedź w domu!
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.