PODZIEL SIĘ

Cieszący się ogromnym zainteresowaniem firm produkcyjnych i instalacyjnych samonastawny ściągacz izolacji MultiStrip 10 doczekał się nowszej wersji. W odpowiedzi na oczekiwania klientów powstało narzędzie MULTISTRIP 16 RENNSTEIG 707 040, który jest wyjątkowy pod każdym względem. Co takiego w sobie kryje nowe narzędzie RENNSTEIG dostępne w sklepie internetowym >>Fastons.pl<<?

2w1? Automatyczny ściągacz izolacji 0,08 – 16 mm2 MULTISTRIP 16!

Niegdyś nieodzownym elementem pracy każdego instalatora były dwa ściągacze izolacji: pierwszy z zakresem do 10 mm2, a drugi z zakresem do 16 mm2. Teraz te same zadania, które wykonywano przy użyciu tych dwóch narzędzi, można wykonać jednym. Automatyczny ściągacz izolacji MULTISTRIP 16 RENNSTEIG 707 040 służy do usuwania izolacji o przekrojach od 0,08 do 16 mm2. Tak szeroki zakres pracy narzędzia sprawia, że stanowi ono godne zastępstwo dla swoich dwóch wspomnianych wcześniej poprzedników. Nowy produkt RENNSTEIG to projekt, który daje wiele korzyści instalatorom. Pozwala bowiem zaoszczędzić miejsce w walizce narzędziowej i zmniejszyć jej wagę. Jednak co ważniejsze, produkt ten jest opłacalny finansowo, ponieważ zastępuje dwa narzędzia równocześnie. To jednak nie koniec jego zalet!

MULTISTRIP 16 RENNSTEIG ma w sobie to coś!

MULTISTRIP 16 marki RENNSTEIG to produkt jedyny w swoim rodzaju, który samoczynnie dopasowuje się do wielkości przekroju i grubości izolacji. Oferuje on w pełni automatyczne dopasowywanie do popularnych jedno-, wielo- i cienkożyłowych przewodów z izolacją standardową w całym zakresie roboczym od 0,08 do 16,0 mm² oraz do wielu innych rodzajów izolacji specjalnych, np. gumowych czy teflonowych (PTFE). To jednak nie wszystko! Ściągacz izolacji RENNSTEIG posiada także specjalny regulator, który pozwala na precyzyjne dostosowanie głębokości nacięcia izolacji w przypadku jego niestandardowej grubości. Warto pamiętać, że ściągacz izolacji stanowi gwarancję zawsze dobrze wykonanej pracy, ponieważ nie powoduje żadnych uszkodzeń przewodów. Dzieje się tak za sprawą stalowych szczęk, których zadaniem jest przytrzymywać przewód, zabezpieczając pozostałą izolację przewodu przed uszkodzeniem.

Małe narzędzie o wielkim znaczeniu!

Automatyczny ściągacz izolacji 0,08 – 16 mm2 MULTISTRIP 16 RENNSTEIG 707 040 mierzy jedynie 195 mm długości i waży zaledwie 200 g. Trzeba przyznać, że jak na tak niewielkie wymiary ma on mnóstwo ciekawych funkcji, które czynią zeń produkt innowacyjny. Oprócz wymienionych wcześniej zalet dużym atutem narzędzia RENNSTEIG jest obcinak do drutu zawarty w jego górnej części. Osadzenie obcinaka w tym miejscu ułatwia operatorowi wgląd w miejsce cięcia bez potrzeby odwracania narzędzia. Dodatek ten oferuje precyzyjne cięcie przewodów miedzianych i aluminiowych wielożyłowych o przekroju do 16 mm² oraz jednożyłowych o przekroju do 6 mm². Co ważne, obcinak do drutu posiada wymienny blok noży, dzięki czemu w razie potrzeby można samodzielnie je wymienić bez konieczności zakupu całego narzędzia. Do tej pory wymiana tego elementu wymagała użycia dodatkowych narzędzi, teraz producent po wewnętrznej stronie górnej rękojeści ukrył specjalny system, ułatwiający cały proces. W MultiStrip 16 nie potrzeba używać dodatkowych narzędzi, aby wymienić wkładkę z nożami. Wystarczy wysunąć uchwyt wypinający stare wkładki, włożyć nową wkładkę nożową i wsunąć na miejsce.

Automatyczny ściągacz izolacji RENNSTEIG — jak wygląda i z czego jest wykonany?

Ściągacz izolacji RENNSTEIG ma charakterystyczne rękojeści o opływowych kształtach, dzięki czemu narzędzie dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się, ani nie wypada. Ponadto są one pokryte specjalnym materiałem, który nie tworzy otarć na rękach, dzięki czemu praca przebiega w sposób komfortowy. Ostrza narzędzia mają specjalnie ukształtowane noże owalne, które z jeszcze większą precyzją nacinają izolację i pozwalają na jej usunięcie ze zmniejszoną powierzchnią zrywanej izolacji w szczególności przy przekrojach powyżej 6 mm². Zarówno rękojeści, jak i noże wyróżnia niesamowita trwałość, dlatego striper MultiStrip 16 jest inwestycją na lata!

Dlaczego warto zainwestować w automatyczny ściągacz izolacji RENNSTEIG?

To, co wpłynęło na popularność strippera MultiStrip 10 to przede wszystkim jego wymiary: Długość 195 mm, lekkość 200 g oraz ergonomiczna rękojeść. Kolejną zaletą są metalowe szczęki trzymające przewód, które nie ulegają zużyciu i wymienne wkładki nożowe, które znacząco zmniejszają koszty eksploatacji narzędzia, wydłużając tym samym jego żywotność. W najnowszym narzędziu RENNSTEIG – MultiStrip 16 skupiono się głównie na poprawieniu zakresu pracy narzędzia i jego funkcjonalności. Doskonały kształt, wielkość i wyważanie nie zostały zmienione. Co takiego niezwykłego jest w tym ściągaczu izolacji, że warto rozważyć jego zakup? Czym różni się od swojego poprzednika? Główną różnicą, która decyduje o wyjątkowości MultiStrip 16, jest szerszy zakres pracy. Kolejna zmiana nastąpiła w projekcie noży, których owalny kształt zwiększa precyzję działania. Oprócz tego przeniesiono obcinak z dolnej części narzędzia na górną, co ułatwia i przyspiesza prace instalatorskie. Plusem jest także bezproblemowa wymiana wkładki nożowej.

Łatwe, szybkie, skuteczne, przyjemne – tak w skrócie można opisać działanie nowości RENNSTEIG MultiStrip 16. Kup, przetestuj, przekonaj się – jak bardzo pomocny jest w pracy MultiStrip 16. Teraz dostępny w atrakcyjnej cenie tutaj >>Automatyczny ściągacz izolacji 0,08 – 16 mm2 MULTISTRIP 16 RENNSTEIG 707 040<<

blank

Zobacz źródło

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisWyciek elektryczności
Następny wpisDrzewo płonące od środka po uderzeniu pioruna
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here