PODZIEL SIĘ
KNIPEX 00 21 35

Już jest! Stylowa i wyjątkowa – walizka narzędziowa dla elektryków “Robust23” KNIPEX 00 21 35 w niewiarygodnie niskiej cenie do kupienia w sklepie internetowym Fastons.pl! Co kryje się w jej wnętrzu? W tym artykule zobaczysz dokładny opis samej walizki oraz jej zawartości.

Walizka narzędziowa “Robust23” dla elektryków KNIPEX 00 21 35

Walizka narzędziowa “Robust23” KNIPEX to produkt, którego charakteryzuje wysoka jakość. Odpowiednio dobrane materiały, na które składa się polipropylen, sprawiają, że charakteryzuje ją wytrzymałość szczególnie pożądana w tego typu pracach. Walizka jest też pyło- i wodoszczelna, a także charakteryzuje ją stabilność temperaturowa w zakresie od – 30°C do + 80°C, dlatego wszystkie narzędzia są doskonale zabezpieczone. Wewnątrz skrzynki znajduje się wiele miejsca na narzędzia dla elektryków. W sumie można tam znaleźć aż 25 kieszonek i pasków przeznaczonych do segregacji produktów, a także zamykany pojemnik dolny z systemem przegródek aluminiowych do indywidualnej aranżacji przestrzeni. Miejsce na narzędzia dla elektryka przewidziano również na dnie walizki, które pokryto dodatkowo aluminiowymi separatorami. W ten sposób producentowi udało się maksymalnie wykorzystać  przestrzeń w sposób najbardziej funkcjonalny. Cała walizka KNIPEX ma aż 23 litry, a jej ładowność wynosi 25 kg. Liczby te świadczą o jej dużej pojemności. Co jeszcze zawiera walizka narzędziowa dla elektryków KNIPEX? Niewielkim szczegółem, ale jakże przydatnym dla Instalatora jest praktyczna przegroda na dokumenty z podwójnymi ściankami, które zabezpieczają je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Skrzynka na narzędzia dla elektryka ma też zamek umożliwiający jej zamknięcie na kłódkę, co pozwoli zabezpieczyć zawartość przed kradzieżą. Jednak co najważniejsze jest ona wypełniona cennymi produktami. W sumie jest ich 25 sztuk. Jakie narzędzia są częścią zestawu?

1 x 12 40 200 samonastawne szczypce do ściągania izolacji

Szczypce do ściągania Izolacji KNIPEX 12 40 200 umożliwiają dokładne cięcie cienkich kabli taśmowych o szerokości do 10 mm. Świetnie radzą sobie z przewodami jedno-, wielo- i cienkożyłowymi z izolacją z tworzywa sztucznego lub gumy. Szczypce do ściągania izolacji są w pełni bezpieczne dla przewodów. Dzięki funkcji samoczynnego dopasowania do różnych przekrojów przewodu niwelują zagrożenie jego uszkodzenia. Ważną opcją tego narzędzia KNIPEX jest także możliwość regulacji głębokości cięcia w zależności od rodzaju izolacji. Tym samym szczypce KNIPEX stają się produktem wszechstronnym w użyciu. Na ten fakt wpływa także obecność obcinaka do drutu miedzianego, aluminiowego, wielożyłowego o przekroju do 10 mm² lub jednożyłowego o przekroju do 6 mm². Szczypce do ściągania izolacji zawierają wymienne ostrza i szczęki zaciskowe, co w razie zużycia umożliwia ich szybką wymianę.

1 x 13 86 200 szczypce do prac elektroinstalacyjnych

Kolejny rodzaj narzędzia dla elektryków, to szczypce do prac elektroinstalacyjnych KNIPEX 13 86 200, które posiadają aż 6 różnych funkcji. Są one przystosowane do chwytania materiałów o płaskim i okrągłym przekroju, gięcia, gratowania, cięcia i odizolowywania przewodów oraz zagniatania tulejek kablowych. Szczypce KNIPEX są bardzo precyzyjne w pracach instalatorskich, co zawdzięczają specjalnie zaprojektowanym powierzchniom chwytającym, które umożliwiają chwytanie nawet pojedynczych żył. Wyprofilowane ostrza i zwarta konstrukcja narzędzia KNIPEX ułatwiają docieranie do trudno dostępnych miejsc, a także pozwalają na prostopadłe cięcie materiału.

Tak w skrócie prezentuje się nowa walizka narzędziowa “Robust23” dla elektryków KNIPEX 00 21 35, którą dokładnie opisaliśmy w niniejszym artykule. Dwa wspomniane produkty również znajdują się w zestawie, ale co z pozostałymi narzędziami? One również zostaną poddane je analizie w następnych artykułach!

Poniżej znajduje się link do sklepu Fastons.pl, w którym znajdziesz w pełni wyposażoną walizkę o 32% taniej:
>>Walizka narzędziowa “Robust23” dla elektryków KNIPEX 00 21 35<<

Tutaj sprawdzisz pełną specyfikację omawianych w tym artykule produktów:
>>Szczypce do ściągania Izolacji KNIPEX 12 40 200<<
>>Szczypce do prac elektroinstalacyjnych KNIPEX 13 86 200<<

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisWiadomość dla malarzy
Następny wpisKonserwacja rozdzielni N/N
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here