PODZIEL SIĘ

Targi ENEX 2020 cieszą się dużą popularnością wśród firm działających w sektorze fotowoltaicznych, ale nie tylko — z roku na rok przybywa na nie więcej Instalatorów. W dwóch krótkich wywiadach zapytaliśmy firmę Emiternet oraz Fronius o ich opinię na temat targów.

Wywiad Faston z Emiternet

Emiternet oferuje swoim Klientom produkty takie jak falowniki, ograniczniki, okablowanie, moduły konstrukcje, a także narzędzia do fotowoltaiki. Jak przedstawiciel firmy Emiternet ocenił targi ENEX 2020? „Z roku na rok jest to coraz większa impreza” – powiedział Pan Robert. Odczucia te podziela większość stałych uczestników wydarzenia. Szczególnie tegoroczne spotkanie uzmysłowiło wszystkim, jak szybko wzrasta zainteresowanie fotowoltaiką i będzie ono stale rosło. „Jest to najlepsza tego typu impreza w Polsce” – przyznaje Pan Robert z firmy Emiternet, z czym trudno się nie zgodzić. Z tego względu warto, by Instalatorzy odwiedzali tego typu imprezy.  Emiternet od jakiegoś czasu jest partnerem firmy Fastons.pl. Wspólnym celem jest udostępniać Instalatorom wysokiej jakości produkty. Zapraszamy do sklepu Fastons.pl, gdzie w kategorii >>narzędzia do fotowoltaiki<< czekają na Ciebie najlepsze narzędzia tego typu.

Wywiad Fastons z Fronius

Przyszli Instalatorzy będący Klientami sklepu Fastons.pl pytają o to, jak można rozpocząć przygodę z fotowoltaiką. Odpowiedzią na ich pytania są organizowane przez Fronius szkolenia, które doskonale przygotowują do przyszłej roli. Jednak aby dobrze wykonywać instalacje fotowoltaiczne, konieczne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. Pan Marek z firmy Fronius przekonuje, że dobrej jakości produkty i odpowiedni sprzęt monterski są kluczem do sukcesu, szczególnie gdy chcemy zajmować się fotowoltaiką zawodowo. Są one gwarancją wieloletniej trwałości bez reklamacji. Tani sprzęt nigdy nie zastąpi profesjonalnego, dlatego nieocenione okazują się tej dziedzinie m.in. oryginalne >>narzędzia do fotowoltaiki Rennsteig<<. A jak firma Fronius oceniła targi ENEX 2020? „W tym roku mamy mnóstwo pracy” – mówi Pan Michał, wskazując, że powodem była większa ilość gości ku uciesze nas wszystkich.

Targi ENEX minęły szybko i bardzo przyjemnie. Była to okazja, by nawiązać rozmowę z wieloma inspirującymi firmami, a także, by poznać potrzeby Instalatorów. Spodziewamy się, że na następnych targach ENEX będzie się działo jeszcze więcej! Do zobaczenia za rok!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisWywiad z firmą Jean Mueller. Poznaj kilka ciekawostek!
Następny wpisProdukty Lapp w projektach studenckich
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here