PreciStrip16 (12 52 195) to nowy produkt od firmy KNIPEX.

Automatyczny ściągacz usuwa izolację z praktycznie z wszystkich rodzajów i rozmiarów kabli w trakcie jednej operacji. Bardzo sprytny, automatyczny mechanizm kontroluje, jak głęboko ostrza paraboliczne mogą wbić się w izolację bez uszkodzenia przewodu. Ta funkcja działa na kable o przekrojach od 0,08 do 16 mm².

Jeśli chodzi o inne automatyczne ściągacze do izolacji to stosują one tę samą zasadę, ale PreciStrip16 idzie dalej – w przypadku specjalnych materiałów, takich jak bardzo miękkie lub ciepłe izolacje, automatyczny mechanizm można precyzyjnie wyregulować!

Kolejną cechą jest ogranicznik długości regulowany w główce szczypiec, dobrze widoczny dzięki czerwonemu kolorowi:

Co więcej?

Na uchwycie znajduje się miejsce, gdzie wystarczy wpisać swoje imię
i zawsze rozpoznasz swoją parę szczypiec!

Zapraszamy do prezentacji narzędzia:

Więcej informacji znajdziesz na: http://www.knipex.com/pl/precistrip16

Oficjalny przedstawiciel marki Knipex w Polsce: http://agentools.pl

Sprawdź GDZIE KUPIĆ produkty KNIPEX? http://agentools.pl/gdzie-kupic/

Poprzedni artykułSprzedam działkę budowlaną
Następny artykułSzczypce precyzyjne tnące boczne dla elektroników KNIPEX 79 62 125 ES. Zobacz co oferują?
Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to narzędzia dla elektryków, szczypce precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj