Najważniejszym i podstawowym narzędziem pracy każdego Instalatora są niewątpliwie szczypce. Z tego powodu rynek narzędziowy oferuje liczne propozycje kombinerek o różnych zastosowaniach. My dzisiaj skupimy się na jednych z nich. Zastanowimy się, co do zaoferowania mają szczypce precyzyjne tnące boczne dla elektroników KNIPEX 79 62 125 ES.

Szczypce precyzyjne tnące boczne dla elektroników KNIPEX 79 62 125 ESD

Już sam wygląd narzędzia sugeruje nam, jak działają boczki tnące KNIPEX 79 62 125 ESD. Ten typ narzędzia KNIPEX wykonano z kutej stali łożyskowej, którą dodatkowo poddano wielokrotnemu hartowaniu olejowemu. Wysoka jakość materiału i jego precyzyjna obróbka sprawiają, że szczypce tnące boczne dla elektroników KNIPEX 79 62 125 ESD stają się inwestycją na lata. Produkt ten dodatkowo charakteryzuje się małym rozmiarem. Składa się z rękojeści o ergonomicznym kształcie i zwężonej główki. Odpowiedni kształt i wielkość umożliwiają dotarcie narzędziem do miejsc o ograniczonym zasięgu.

Boczki tnące dla elektroników KNIPEX 79 62 125 ESD — jak dokładnie działają?

Szczypce dla elektroników znajdują swoje zastosowanie zarówno w elektronice, jak i mechanice. Wyposażone zostały w hartowane ostrza indukcyjne o twardości ok. 64 HRC, które zapewniają pewne, czyste cięcie materiału. Ponadto bardzo ostre, szlifowane ostrza o wyjątkowo małych ścięciach oferują większą dokładność w pobliżu drobnych podzespołów elektronicznych. Szczypce tnące boczne KNIPEX przeznaczone do czułych układów elektronicznych charakteryzują się także ok. 20% mniejszą wagą porównaniu ze zwykłymi szczypcami elektronicznymi. To produkt, który sprawdza się w pracy ze szczególnie delikatnymi i wymagającymi materiałami. Ten model dodatkowo posiada sprężynę przytrzymującą odcięte kawałki drutu.

Elektronicy mają do czynienia w swojej pracy z materiałami delikatnymi, często o niewielkich gabarytach. Potrzebują narzędzi, które pozwolą działać szybciej, precyzyjniej, a przede wszystkim bezpiecznie dla elementów, z którymi pracują. Takie właśnie są szczypce tnące boczne dla elektroników KNIPEX 79 62 125 ESD, dostępne w sklepie internetowym Fastons.pl.

Poprzedni artykułNowość 2020: Automatyczny ściągacz izolacji PreciStrip16 firmy KNIPEX (12 52 195)
Następny artykułIzolacja napotkana na budowie
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj