PODZIEL SIĘ

Mały, ale wariat, bo liczy się jakość, a nie wielkość — tak można opisać w skrócie szczypce uniwersalne 08 22 145, które zostaną poddane gruntownej analizie w dzisiejszym artykule.

Szczypce 08 22 145 KNIPEX — co musisz o nich wiedzieć?

Szczypce 08 22 145 mają tę przewagę nad nieoryginalnymi narzędziami tego typu, że są znacznie trwalsze, przez co mogą być użytkowane przez wiele lat. W dużej części narzędzie pokrywa kuta stal narzędziowa, dodatkowo poddana wielokrotnemu hartowaniu olejowemu. To właśnie materiałom, z których zostały wykonane szczypce, a także ich obróbce, narzędzie zawdzięcza swoją jakość. Kombinerki KNIPEX przystosowane są do chwytania, przy czym dzięki wypukłości widocznej z jednej strony powierzchni chwytających świetnie radzą sobie również z płaskimi elementami. Cęgi KNIPEX nie tylko pozwalają chwytać przedmioty, ale także doskonale tną drut miękki, średnio twardy i twardy. Ponadto wyposażone zostały w spiczaste szczęki z frezowanymi rowkami w obszarze chwytania, które umożliwiają  przytrzymywanie i ciągnięcie niewielkich przedmiotów, takich jak gwoździe, szpilki i śruby.

Szczypce uniwersalne 08 22 145 — jak się z nimi pracuje?

Szczypce 08 22 145 podobnie jak wszystkie inne narzędzia renomowanych marek charakteryzują się starannym wykonaniem, co równocześnie przekłada się na wygodę użytkowania. Narzędzie to posiada zwartą główkę z ostro zakończonymi szczękami, co w połączeniu z niewielkim rozmiarem całości, pomaga lepiej docierać do ciasnych i wąskich miejsc. Kombinerki 08 22 145 są bardzo poręczne i lekkie, dlatego z powodzeniem można je mieć przy sobie na pasku narzędziowym lub w kieszeni. Warto także zwrócić uwagę na budowę samej rękojeści. Idealnie  dopasowuje się ona do kształtu dłoni, co ułatwia pewny chwyt i zdecydowane sterowanie narzędziem.

Szczypce fosforanowane 08 22 145 to niepozorne z wyglądu narzędzie, które w rzeczywistości jest wszechstronne w użyciu, dając wiele możliwości działania. Warto mieć je na wyposażeniu w walizce narzędziowej, bo tym małym produktem można działać szybko i skutecznie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisJacuzzi na budowie
Następny wpisZabytkowa kamienica w Kłodzku
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here