PODZIEL SIĘ

Rower? To zdecydowanie najlepsza forma spędzania wolnego czasu! Przygotowując się do podróży rowerowej, koniecznie uwzględnij na swojej liście narzędzia do naprawy rowerów. Dlaczego warto je mieć przy sobie? Odpowiemy na to pytanie przy okazji omawiania zestawu WERA 05004170001.

Bądź odpowiednio przygotowany!

Jeśli planujesz w najbliższym czasie wypad rowerowy, to koniecznie zabierz ze sobą profesjonalne narzędzia. Dlaczego? Mogą one okazać się przydatne w indywidualnym montażu, ale też pomogą Ci poradzić sobie z jego naprawą

Będąc na szlaku rowerowym, profesjonalne narzędzia mogą okazać się przydatne w razie nieprzewidzianych okoliczności, podczas gdy Twój dwukołowy pojazd będzie potrzebował natychmiastowej pomocy. Narzędzia rowerowe pozwolą także wykonać samodzielny montaż i drobne poprawki naprawcze, zanim wyjedziesz w trasę. Być może dotąd nie uwzględniałeś ich jako towarzyszy podróży, bo uważałeś ich obecność w plecaku jako zbędne obciążenie, ale >>narzędzia do naprawy roweru<< wcale nie muszą być duże i masywne! Doskonałą propozycją charakteryzującą się niewielkimi rozmiarami i lekkością są produkty, które zawiera zestaw wkrętaków dla rowerzystów WERA 0500417000. Komplet idealnie poradzi sobie z większością usterek rowerowych. Poznaj dokładnie jego zawartość!

Zestaw wkrętaków WERA 05004170001 – idealny komplet dla rowerzystów!

Zestaw wkrętaków dla rowerzystów WERA 05004170001 to 12-częściowy komplet narzędzi wkrętakowych zapakowanych w praktyczne, składane etui. W zestawie możemy znaleźć aż 10 bitów przeznaczonych do najpopularniejszych połączeń śrubowych w rowerach, a także grzechotkę Zyklop Mini 1 wraz z przedłużką. Wszystkie wspomniane elementy mają zastosowanie w pracy z najpopularniejszymi profilami do rowerów szosowych, górskich, a nawet elektrycznych. Ponadto charakteryzują je niewielkie rozmiary i niska waga, co sprawia, że nie obciążają one plecaka podczas podróży. Grzechotka Zyklop Mini 1 stanowi najważniejszą część zestawu, dlatego to na niej skupimy teraz uwagę. Wyposażona została w obrotowy pierścień, który umożliwia obsługiwanie klucza bez rękojeści aż do końcowej fazy dokręcania, co znacząco przyspiesza wykonywanie pracy. Ponadto oferuje ona łatwą zmianę kierunku działania „prawo-lewo”, a także niewielki kąt pracy 6° zapewniony przez podziałkę z 60 zębami. Narzędzie Zyklop Mini Wera pomimo niewielkich rozmiarów jest także trwałe. Wytrzymuje obciążenie co najmniej 65 Nm, a więc znacznie więcej, niż w normalnych warunkach można przyłożyć do narzędzia o tak małych rozmiarach.

Zestaw wkrętaków (PH+TORX+HEX) Bicycle Set 1, w etui; WERA 05004170001 idealnie sprawdza się w samodzielnych montażach i naprawach rowerów. Lekkość i mały rozmiar sprawiają, że możesz go mieć przy sobie w plecaku, będąc na szlaku rowerowym. Równocześnie jego funkcjonalność sprawia, że jest to niezastąpiony pomocnik w trudnych sytuacjach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpis3 fazy doprowadzone
Następny wpisŻycie na krawędzi
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here