PODZIEL SIĘ

Bezpieczeństwo w pracy pod napięciem mogą zapewnić wyłącznie profesjonalne narzędzia, dlatego w dzisiejszym artykule omówimy zawartość zestawu WERA 05003472001. Jest to wysokiej jakości komplet, który w sposób zupełny wspiera Elektryków w codziennych pracach, zapewniając im ochronę. Co zawiera zestaw wkrętaków WERA 05003472001? Dowiesz się tego z dalszej części tekstu!

Zestaw wkrętaków 6 szt. (PZ+płaskie) z rękojeścią, w etui; Kraftform Kompakt VDE 7 Universal 2 WERA 05003472001

Zestaw wkrętaków Wera wyposażony został wyłącznie w profesjonalne narzędzia dla Elektryków, które przyspieszają i ułatwiają wykonanie bezpiecznej pracy. Najważniejszy element kompletu stanowi rękojeść izolowana Kraftform Kompakt VDE 7 Universal 2. Wielokomponentowa rękojeść Wera idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni, dlatego zapewnia bardzo dobry, pewny chwyt. Oferuje także szybsze i precyzyjniejsze dokręcanie elementów bez większego wysiłku. Z czego zbudowany jest ten typ narzędzia Wera? Jego rdzeń pokrywa odporne tworzywo sztuczne, które pozwala pewnie zamocować trzpień. Oprócz tego uchwyt produktu zawiera miękkie elementy dla zwiększenia tarcia, które w rezultacie zapewnia lepsze przenoszenie wysokich momentów obrotowych. Ma także twarde powierzchnie, które mają za zadanie chronić narzędzie przed zbytnim przyleganiem do dłoni. W zestawie znajdziemy aż 6 wymiennych trzpieni VDE 154 mm, których zamocowanie w rękojeści nie wymaga dodatkowych narzędzi — cały proces trwa kilka sekund!

Co jeszcze musisz wiedzieć o zestawie WERA 05003472001

Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, narzędzia Wera to gwarancja bezpieczeństwa dla użytkownika. Każdy element zestawu Wera 05003472001 został poddany indywidualnemu testowi 10000 V zgodnie z IEC 60900, czyli aż dziesięciokrotnie większemu obciążeniu, niż z którym w rzeczywistości styka się Elektryk w swojej pracy. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że produkty Wera są dla niego w pełni bezpieczne (dopuszczalne maksymalne napięcie to 1000 V). Warto raz jeszcze przypomnieć o zaletach zastosowania jednej rękojeści z możliwością wymiany trzpieni. Taki projekt umożliwia posiadanie narzędzi przy sobie, bez obciążania walizki narzędziowej. Ponadto sprawia, że zestaw ten ma różnorodne zastosowania w zależności od potrzeb. Dodatkowym atutem tego kompletu jest to, w co został on zapakowany, czyli etui tekstylne. Doskonale chroni ono zawartość przed wszelkimi uszkodzeniami i pozwala zachować porządek w narzędziach.

Zestaw wkrętaków 6 szt. (PZ+płaskie) z rękojeścią, w etui; Kraftform Kompakt VDE 7 Universal 2 WERA 05003472001 to gwarancja funkcjonalności, jakości i bezpieczeństwa. Dobrze jest mieć takiego pomocnika przy sobie, tym bardziej że jest to podstawowy element w pracy każdego Elektryka!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpis[MAPA] Największe elektrownie krajów Europy
Następny wpisElektryk vs hydraulik: Testowanie instalacji
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here