PODZIEL SIĘ

Każdy Elektryk może wykonywać swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, pod warunkiem, że jest w stanie działać nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. W tej kwestii liczą się konkretne umiejętności i doświadczenie, jednak duże znaczenie mają także narzędzia, z jakich korzysta fachowiec. Powinny one być wsparciem w codziennych zmaganiach — przyspieszać pracę i chronić użytkownika. Czy istnieje produkt spełniający powyższe wymagania?

Oczywiście! Szczypce bociani dziób KNIPEX 26 16 200, są gotową odpowiedzią na to pytanie, a niniejszy artykuł szerzej omawia zalety wspomnianego narzędzia KNIPEX.

Co wybierają fachowcy?

Marka KNIPEX oferuje swoim Klientom wysokiej jakości narzędzia ręczne dla różnych grup zawodowych — także dla Elektryków. Na starcie warto podkreślić, że fachowcy chętnie sięgają po produkty KNIPEX, a grono zadowolonych użytkowników z roku na rok rośnie. Tendencja wzrostowa wiele mówi nam o producencie i jego produktach, dlatego tym bardziej warto obdarzyć go zaufaniem. Szczypce tnące półokrągłe, wydłużone 26 16 200, zdecydowanie należy zaliczyć do grupy produktów najchętniej wybieranych przez Elektryków, co zauważył sklep internetowy Fastons.pl, analizując dane sprzedażowe. Co zachęca fachowców do ich wyboru?

Dlaczego fachowcy chętnie wybierają szczypce bociani dziób KNIPEX 26 16 200?

Po pierwsze — bezpieczeństwo. Szczypce tnące półokrągłe, wydłużone typu bociani dziób przystosowane są do prac elektrycznych, więc zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Rękojeść narzędzia KNIPEX pokryta jest czerwono-żółtą izolacją, co jest oznaczeniem producenta na produkty dopuszczone do pracy pod napięciem do 1000 V prądu zmiennego i do 1500 V prądu stałego. Więcej na temat kolorów izolacji można przeczytać w artykule >>Co oznaczają izolacje na narzędziach KNIPEX<<. Bezpieczeństwo jest głównym powodem, dla którego Klienci decydują się na zakup narzędzia bociani dziób KNIPEX.

Drugim czynnikiem jest jakość działania, która przekłada się na szybkość pracy z omawianym produktem. Ponieważ doskonale leży w dłoni, łatwiej jest nim sterować. Ponadto szczypce bociani dziób posiadają precyzyjnie wykonane końcówki, które pozwalają na lepsze dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Charakterystyczne, półokrągłe, długie i zwężające się szczęki, a także powierzchnie chwytające ząbkowane poprzecznie, umożliwiają stabilne chwytanie i przytrzymywanie materiału. Do tego szczypce KNIPEX zawierają ostrza do drutu o średniej twardości (średnica Ø 3,2 mm) oraz do drutu twardego (średnica Ø 2,2mm) dla precyzyjnego, czystego cięcia.

Szczypce tnące półokrągłe, wydłużone typu bociani dziób zapewniają bezpieczeństwo — odpowiednia izolacja, stanowi ochronę dla użytkownika. Pozwalają także lepiej docierać do ciasnych miejsc, precyzyjnie chwytać i ciąć materiały, a to oznacza szybsze działanie. Szeroko opisane zalety mogą być obecne również w Twojej pracy, dlatego wybierz >>Szczypce bociani dziób<<!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisDzień Energetyka
Następny wpisCewka Tesli i robot perkusista grają Ride The Lightning (Metallica cover)
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here