PODZIEL SIĘ

Narzędzia do fotowoltaiki to niezbędny element każdego profesjonalnego Instalatora. W końcu to pośrednio od sprzętu zależy jakość wykonanej instalacji! Dużo na ten temat pisaliśmy w artykule >>Kilka prawd o instalacjach fotowoltaicznych – jak zadbać o jakość instalacji fotowoltaicznych?<<, więc jeśli chcesz poznać konkretne powody, dla których należy inwestować w dobry sprzęt do fotowoltaiki, koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym wpisem. Na razie skupmy się na analizie zestawu SOLARKIT 624 105 53 WS RENNSTEIG — dlaczego polecam właśnie ten produkt?

Po pierwsze — jakość!

Pierwszorzędną rolę odgrywa jakość, co jest oczywiste w kontekście instalacji fotowoltaicznych. W przygotowanym zestawie znajdziesz najlepsze narzędzia do fotowoltaiki, które pozwalają na wykonanie szybkiej, ale przede wszystkim bezpiecznej instalacji. Dzięki nim nie ma ryzyka powstawania przepięć i awarii. To oznacza także mniej reklamacji od Klientów. Marka Rennsteig słynie z wysokiej jakości produktów, a te zawarte w walizce są szczególnie polecane i najchętniej wybierane przez Klientów sklepu internetowego Fastons.pl. Z tego powodu wybór stał się oczywisty i w naszej „polecajce” pojawiła się właśnie walizka Rennsteig.

Po drugie — kompletność!

Warto jest inwestować w gotowe zestawy, które są kompletne. Te najważniejsze, podstawowe, niezbędne, profesjonalne narzędzia do fotowoltaiki zawiera walizka SOLARKIT 624 105 53 WS RENNSTEIG. Znajdziesz w niej np. zaciskarkę chromowaną PEW 12 z matrycą do zaciskania złączy MC4 (4 mm2, 6 mm2, 10 mm2) oraz pozycjonerem gwarantującym poprawność zakucia. Ponadto w walizce znajdują się samostawne szczypce do ściągania izolacji dla kabli solarnych dla przekrojów: 4mm2, 6mm2, 10mm2, a także ściągacz izolacji z systemem wymiennych noży, nożyce do cięcia kabli i 2 x klucze montażowe do złączy MC4. Wszystko to zostało zapakowane w praktyczną walizkę, by sprzęt był bezpiecznie przechowywany, a także, by umożliwić jego łatwe przenoszenie. Kupujesz jeden zestaw i jesteś kompletnie przygotowany do pracy!

Po trzecie —  cena!

Według niektórych cena powinna być postawiona na tym samym miejscu co jakość, ale zamiast skupiać się na szczegółach, przejdźmy do meritum. Sklep internetowy Fastons.pl jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem Rennsteig, dzięki czemu oferuje on w stu procentach oryginalne produkty tej marki, ale także proponuje niższe ceny. Teraz w okresie letnim w sklepie Fastons.pl trwa promocja na wspomnianą walizkę. Jej cena wynosi 1599 zł netto! Tym bardziej warto skorzystać z takiej okazji!

Walizka w promocyjnej ofercie może być Twoja! Postaw na jakość, kompletność i niską cenę! W poniższym filmie możesz zobaczyć, jak wyglądają poszczególne narzędzia do fotowoltaiki, a jeśli chcesz poznać zastosowanie każdego z osobna, koniecznie przeczytaj artykuł >>Narzędzia do fotowoltaiki – wszystko, czego potrzebujesz w jednej walizce!<<

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisEnergia to my – graffiti w Niemczech
Następny wpisDrogowcy i światłowód
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here