PODZIEL SIĘ

Zbliża się szczególny dzień dla Instalatorów i nie tylko — Targi Energetab 2020. To jedyna w tym roku okazja! Dowiedz się, dlaczego warto przybyć na targi, czym one są i czego możesz się po nich spodziewać.

ENERGETAB 2020 to zdecydowanie największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to także jedno z największych miejsc spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w naszym kraju. Obecność na targach pozwoli Ci poznać renomowane firmy i ich produkty premium. Będziesz mógł także dowiedzieć się więcej o nowościach instalacyjnych, które wniosą jakość Twojej pracy na wyższy poziom. Warto zatem, abyś skorzystał z takiej okazji, bo zdarza się ona raz w roku. Mimo sytuacji pandemicznej i wątpliwości ponad 300 wystawców postanowiło, że przybędzie na targi Energetab 2020. Dla nich to również wiąże się z korzyściami — przede wszystkim obecność na targach pozwoli im wzmocnić relacje z klientami, co ma duże znaczenie szczególnie po kryzysie. Instalatorzy mogą porozmawiać z przedstawicielami firm o tym, jak udało im się przetrwać ten trudny okres i tym samym przekonać się, że można im ufać, skoro pomimo niesprzyjających warunków udało im się wprowadzić nowości technologiczne i tym samym rozwinąć biznes.

Targi Energetab 2020 w Bielsku-Białej odbędą się w terminie od 15 do 17 września. Instalatorzy mogą spodziewać się nowości ze świata technologii i nie tylko. Poznają także nowości produktowe i innowacyjne rozwiązania instalacyjne. Sklep internetowy Fastons.pl także będzie obecny na targach! Zapraszamy na halę Z, stoisko nr 10. Zobacz wspomnienia z targów 2019:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisHat-trick
Następny wpisNieczynny zakład energetyki cieplnej
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here