Interesują Cię szczypce do zaciskania bocznego tulejek cienkościennych? Poznaj RENNSTEIG 610 185 3 – produkt, który oferuje zacisk w kwadrat. Czym się charakteryzuje? Jakie są jego mocne strony? Jak należy go używać? Dowiesz się tego w niniejszym artykule.

Jak działa zaciskarka PEW 8.185 od RENNSTEIG?

Szczypce do zaciskania bocznego RENNSTEIG 610 185 3 przystosowane są do przekrojów 0.08÷16.0 mm². Oferują precyzyjne ściskanie tulei żyłowych według DIN 46228 część 1 + 4. Narzędzie pasuje do wszystkich końcówek cienkościennych typu Twin, więc możliwości jego zastosowania są naprawdę duże. Co ważne, jakość zacisku jest jednakowa, powtarzalna, dzięki wbudowanej blokadzie. Zaciskarka RENNSTEIG samoczynnie dopasowuje żądaną wielkość tulei żyłowej, co jest wygodne dla użytkownika, jak również szybkie.

Jak pracuje się tym narzędziem?

Główną zaletą narzędzia do zaciskania Rennsteig jest jego niska waga. Ponadto zaciskarka Rennsteig 610 185 3 posiada ergonomiczną konstrukcję, dlatego dobrze leży ona w dłoni. Cechy te sprawiają, że praca tym narzędziem przebiega znacznie szybciej. Poza tym zaciskarka Rennsteig PEW 8.185 nie obciąża dłoni, co umożliwia długotrwałą pracę. Na ten ostatni atut wpływ ma także dźwignia kolanowa, która pozwala na zwiększenie siły nacisku bez dodatkowego obciążania ręki. Dodatkowo dla wygody Instalatora ładowanie tulejki znajduje się z boku narzędzia.

Warto także podkreślić, że szczypce do zaciskania PEW 8.185 charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dlatego stanowią inwestycję na lata. Tym bardziej warto mieć go w swojej skrzynce narzędziowej. >> Zaciskarka PEW 8.185 do tulejek cienkościennych RENNSTEIG 610 185 3<< jest dostępna na >>Fastons.pl<<.