Odizolowywanie wcale nie musi być trudne i stresujące, jeśli skorzystasz z odpowiedniej pomocy. Nowy produkt RENNSTEIG daje świetne możliwości odizolowywania przewodów. Jak działa ściągacz izolacji RENNSTEIG 707-1630?

Ściągacz izolacji RENNSTEIG 707-1630 — jak działa?

Produkt RENNSTEIG 707-1630 pozwala w ekspresowym tempie zdejmować wszystkie warstwy izolacji bez naruszania warstwy znajdującej się poniżej. To oznacza, że jest w pełni bezpieczny dla wewnętrznej struktury przewodu. Ściągacz RENNSTEIG przystosowany jest zarówno do cięcia obwodowego, jak i wzdłużnego. Dzięki temu narzędziu bezproblemowo można zdjąć powłoki z elementów końcowych i środkowych. Co ważniejsze ściągacz izolacji Ściągacz izolacji zewnętrznej, giętkiej posiada ustawienia głębokości cięcia, dlatego łatwo jest dostosować go do bieżących potrzeb Instalatora. Dodatkowo narzędzie do ściągania izolacji ma 3 zakresy działania: osiowe, wzdłużne i spiralne. Jego zakres pracy to: ⌀ 6.0÷29.0 mm.

Co powiedzieć o wykonaniu narzędzia RENNSTEIG 707-1630?

Narzędzia RENNSTEIG znane są z wysokiej jakości wykonania, dlatego wykazują wieloletnią żywotność. Ściągacz izolacji 707-1630 także pod tym względem nie zawodzi. Wykonany został sposób precyzyjny. Posiada obudowę z tworzywa sztucznego, która wykazuje wysoką odporność na uderzenia. Cechy te sprawiają, że narzędziem można pracować przez wiele lat. Podobna jakość charakteryzuje nóż, który nie łamie się podczas obróbki przewodów o grubszych izolacjach. Co ważne, ostrza noża są wymienne, dlatego jeśli z czasem ulegną one zniszczeniu, nie trzeba inwestować w całe narzędzie. Warto dodać, że wymiana takich ostrzy jest bardzo prosta, a cały proces trwa kilka minut.

Ściągacz izolacji musi charakteryzować się precyzją cięcia, a także wieloletnią wytrzymałością. Cechy te spełnia RENNSTEIG 707-1630, dlatego jest on produktem niezawodnym w działaniu. Pozwala on Instalatorom wykonywać zadania szybko i skutecznie, a także bezpiecznie dla nich samych i przewodów, z którymi pracują. Pełną specyfikację tego narzędzia znajdziesz w sklepie >>Fastons.pl<<. Zobacz >>ściągacz izolacji zewnętrznej, giętkiej (zakres fi6.0-29.0 mm) RENNSTEIG 707-1630<<.

Poprzedni artykułTagout dla kierowcy
Następny artykułExcalibur
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj