Czy praca elektryka może być pełnym wyzwań i porywającym widowiskiem, które poziomem emocji nie ustępuje meczom Ligi Mistrzów? Nowy film, który firma WAGO przygotowała we współpracy ze znanym komentatorem sportowym Tomaszem Zimochem zdecydowanie to potwierdza.

Plac budowy przypomina boisko. Aby wygrać, potrzebna jest zgrana drużyna, szybkie tempo oraz zaawansowana technika. Firma WAGO, która na co dzień wspiera swoimi produktami i rozwiązaniami profesjonalistów postanowiła pokazać w niebanalny sposób jak ważna jest praca osób, którym zawdzięczamy bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z instalacji elektrycznej.

Aby przedstawić pracę instalatorów z nowej, sportowej perspektywy WAGO zaprosiło do współpracy komentatora radiowego Tomasza Zimocha oraz znanego youtubera Bartka Karpowskiego USA. Wspólnie na potrzeby filmu stworzyli elektryzujący duet komentatorów meczowych.

Głównymi bohaterami kampanii jest jednak ekipa elektryków, która została wyłoniona w ramach konkursu zorganizowanego przed rozpoczęciem akcji. Na planie zdjęciowym zjawiło się sześciu instalatorów z całej Polski, którzy nie znali się wcześniej, nie znali także szczegółów nagrania.

Czy drużyna poradziła sobie z presją? Czy spotkanie zakończyło się elektryzującym finałem? Jak z pracą w niecodziennych warunkach poradził sobie duet komentatorów? Odpowiedzi na te pytania można poznać oglądając film „Mistrzowskie akcje!”, który jest dostępny na stronie: https://www.wago.com/pl/mistrzowskie-akcje/

Nie możecie przegapić tych emocji!

Poprzedni artykułPermanentny lockout
Następny artykułRemont w kuchni
WAGO ELWAG jest producentem i dostawcą nowatorskich komponentów dla przemysłu, techniki procesowej i automatyki budynkowej, nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem. Wchodzimy w skład Grupy WAGO, istniejącej od trzech pokoleń, działającej samodzielnie i niezależnie na rynku firmy rodzinnej wywodzącej się z Minden (Westfalia). Należymy do grona firm uznawanych za prekursorów i propagatorów innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj