PODZIEL SIĘ
Klucz uniwersalny Knipex TwinKey® 00 11 01

Ile to razy w drodze do pracy zastanawiałeś się czy zebrałeś ze sobą odpowiedni klucz? A właściwie klucze, bo podczas prac instalatorskich, technicznych czy elektrycznych nie jeden zamek trzeba otworzyć. Z myślą o takich sytuacjach Knipex stworzył profesjonalny klucz uniwersalny TwinKey® 00 11 01.

Wielofunkcyjny TwinKey – 10 profili. 2 krzyże. 1 klucz

Z TwinKey odblokujesz szafę sterowniczą, otworzysz pokrywę, wciśniesz zawór ogrzewania. Zastosowań jest dużo – od zamków stosowanych w instalacjach technicznych budynków (w systemach grzewczych i sanitarnych, klimatyzacji i wentylacji, instalacjach elektrotechnicznych), poprzez zamykania w instalacjach gazowych i wodnych, aż do systemów odcinających.

A wszystkie to dzięki odpowiedniej budowie. Klucz TwinKey składa się z dwóch 4-ramiennych elementów krzyżowych połączonych ze sobą mocną linką ze stali nierdzewnej. Dodatkowo dołączono do niego dwustronną końcówkę wkrętakową z profilem płaskim 1,0 x 7 mm oraz krzyżowym PH 2. Dla oszczędności miejsca oba elementy można złożyć ze sobą za pomocą mocnego magnesu.

Zakres prac jest różny w zależności od kształtu gniazda. I tak:

  • gniazda czworokątne – zakres prac: 5,0 / 6,0 — 7,0 / 8,0 — 9,0 / 10,0 — 11,0 mm
  • profil dwubródkowy – rozmiar: 3 – 5 mm
  • profil półokrągły – rozmiar: 6 mm
  • gniazdo trójkątne – zakres prac: 7,0 — 8,0 / 9,0 — 10,0 / 11,0 — 12,0 mm

Dużym atutem tego narzędzia jest jego solidne wykonanie z odlewu ciśnieniowego ze stopu cynku, dzięki czemu klucz jest lekki (tylko 135g), a przy tym odporny na zużycie.

TwinKey® 00 11 01 to kolejny przykład produktu marki Knipex, w którym wysoka jakość i funkcjonalność idą w parze. Zachwycą się nim instalatorzy, technicy, elektrycy i służby ratunkowe bo to wszechstronne narzędzie pomoże w realizacji wielu zadaniach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisGdy już boli ręka…
Następny wpisNaścienna instalacja elektryczna
Knipex
Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to narzędzia dla elektryków, szczypce precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here