Każdy profesjonalny zakład elektro-instalatorski bez precyzyjnie dobranego asortymentu narzędzi nie uzyska odpowiedniego poziomu efektywności wykonywanych prac. Chcąc świadczyć najwyższej jakości usługi należy zainwestować w najlepszej jakości certyfikowane wyposażenie. Jednym z narzędzi, które mogę być niezwykle pomocne w pracy elektro-instalatorskich i budowlanych są nożyce marki KNIPEX o numerze katalogowym 95 31 280.

Nożyce KNIPEX 95 31 280 przeznaczone są do cięcia kabli aluminiowych sekcyjnych o przekroju 4 x 150 mm² oraz miedzianych, zarówno jedno- i wielożyłowych. Są niezwykle proste w obsłudze, dzięki obrotowym nożom, które w szybki sposób można dopasować do obwodu kabla. Innowacyjny, dwustopniowy mechanizm zapadkowy i bardzo wysokie przełożenie ułatwiają cięcie przy użyciu niewielkiej siły, nawet jedną ręką. Czyste i gładkie cięcie bez miażdżenia i deformacji zapewniają precyzyjnie wykończone, hartowane ostrza.

Pracę dodatkowo ułatwia rękojeść z podpórką, która pozwala położyć i unieruchomić narzędzie na blacie roboczym podczas cięcia, a jej kształt zabezpiecza palce przed przyciśnięciem. Niewielka waga (860g) i zwarta konstrukcja (380 mm) umożliwiają wykonanie zadania nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wysoką jakość i wytrzymałość produktu gwarantuje użyta do produkcji specjalna stal narzędziowa, kuta i hartowana olejowo. Należy wspomnieć, że nożyc KNIPEX 95 31 280 nie używa się do cięcia drutów stalowych, lin stalowych oraz bardzo drobnych i giętkich przewodów.

Skorzystanie z oferty marki KNIPEX, światowego lidera w produkcji wysokiej jakości narzędzi, to inwestycja w rozwój firmy dająca gwarancje na długie i efektywne użytkowanie zakupionych produktów.

Poprzedni artykułSpaghetti is a art
Następny artykułRzut za 230 punktów
Od ponad 130 lat Knipex specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych. W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to narzędzia dla elektryków, szczypce precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych). Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj