GOF SIMPLEX Pigtail to konfekcjonowany przewód światłowodowy, który z łatwością zamontujesz wewnątrz budynku.

LAPP w swojej ofercie posiada aż 12 wersji kolorowych🌈 krosownic z różnymi typami złączy (LC, SC, ST) dla światłowodów jednomodowych OS2 i wielomodowych OM1, OM2, OM3, OM4.

Przewody Pigtail GOF do montażu w przełącznicach światłowodowych

Pigtaile GOF są włóknami typu simplex z zamontowanym złączem z jednej strony. Mogą być niezawodnie podłączane do włókien światłowodowych na obiekcie za pomocą spawania. Dostępne z różnymi typami złączy w wersji jedno- lub wielomodowej.

Cechy charakterystyczne:

  • Kompletna żyła Simplex
  • Zestaw składa się z 12 kolorowych pigtaili
  • Długość standardowa 2 m
  • Do użytku wewnętrznego

Nie zwlekaj, zamów bezpłatną próbkę!

Zamów już dziś DARMOWĄ 2-metrową próbkę na: https://cutt.ly/sO2r9lE i przekonaj się sam!

Z nami możesz więcej! #LAPP🧡

Poprzedni artykułStrącanie nawisu śnieżno-kablowego
Następny artykułSIMBLOCK – nowa jakość połączenia przewodów Al/Cu od firmy SIMET
LAPP POL
Producent przewodów elektrycznych LAPP to jeden z głównych producentów kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar Lapp wyprodukował pierwsze przewody sterownicze i kable elektryczne na świecie, na skalę przemysłową i nadał im nazwę ÖLFLEX®. Dzisiaj przewody oraz akcesoria kablowe firmy LAPP sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z magazynów.