Certyfikowane przewody do transmisji danych – zamów bezpłatną próbkę Patchcord ETHERLINE® LAN Cat.6A

Patchcordy ETHERLINE® LAN Cat.6A to optymalne rozwiązanie dla obszarów o bardzo dużej gęstości zacisków. Elastyczne, podwójnie ekranowane patchcordy zabezpieczają połączenia danych nawet w ograniczonych przestrzeniach, takich jak przemysłowe szafy sterownicze. Ponadto wszystkie typy patchcordów posiadają ważny międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa Underwriters Laboratories (UL). 

Zamów bezpłatną próbkę PATCHCORD

Aby bezpłatnie przetestować produkt wystarczy wejść na stronę LAPP i wypełnić krótki formularz.

Bezpłatna próbka ma długość 1m i jest w kolorze szarym. W sprzedaży dostępne są również kolory: czarny, biały, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony i żółty.

>> Zamów bezpłatny PATCHCORD ETHERLINE® LAN

Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi patchcordów LAPP oferuje wysokiej jakości produkty do wszystkich systemów opartych na sieci Ethernet.

Poprzedni artykułPająk miedziany nieizolowany
Następny artykułIP66 + IP65 = ?
Producent przewodów elektrycznych LAPP to jeden z głównych producentów kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar Lapp wyprodukował pierwsze przewody sterownicze i kable elektryczne na świecie, na skalę przemysłową i nadał im nazwę ÖLFLEX®. Dzisiaj przewody oraz akcesoria kablowe firmy LAPP sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z magazynów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj