Z radością informujemy, że program partnerski Elektroklubu jest coraz silniejszy! Rośnie nie tylko liczba aktywnych uczestników, ale także ilość produktów nagradzanych punktami elektroklubowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów, dodajemy nowe produkty do listy referencji marki Schneider Electric.

Nowo dodane produkty to:

Styczniki mocy serii Tesys Deca

Posiadają wbudowane dwa styki pomocnicze 1NO+1NC. Dostępne są w szerokim zakresie napięć sterujących, zarówno AC, DC, jak i AC/DC, a dzięki zastosowaniu w standardzie styków lustrzanych mogą być używane w obwodach bezpieczeństwa.

W programie Elektroklub nagradzane są najczęściej wybierane referencje z serii LC1D, LC1K, LC1E oraz ich akcesoria.

>> Przeczytaj więcej o TeSys Deca: https://www.elektroklub.pl/aktualnosci/news,264,tesys-deca-od-schneider-electric–jakosc-ktorej-mozesz-zaufac.html

Wyłączniki silnikowe z rodziny TeSys

Rodzina wyłączników silnikowych TeSys zapewnia izolację, ręczne sterowanie silnikiem, ochronę przed zwarciem i przeciążeniem. Wszystko to zamyka się na szerokości 45 mm. Zabezpieczenia te wyposażone w zabezpieczenie magnetyczne lub termomagnetyczne można szybko i łatwo zintegrować z innymi urządzeniami. Szeroka gama akcesoriów zwiększa funkcjonalność urządzenia.

Metalowe obudowy Spacial S3D i CRN

Spacial S3D to uniwersalne metalowe obudowy naścienne przeznaczone do zastosowań, w których wymagana jest wysoka odporność na czynniki zewnętrzne i mechaniczne. Obudowy te wykonane są z jednego arkusza blachy, co zapewnia dużą sztywność i wytrzymałość konstrukcji. Szeroka gama akcesoriów pozwala na przystosowanie ich do wielu zastosowań.

Punkty Elektroklubu są przypisane do wybranych obudów i referencji akcesoriów z serii: Spacial S3d i Spacial CRN

Nowoczesne wyłączniki mocy serii EasyPact CVS

Wyłączniki mocy EasyPact CVS zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania większości typowych zastosowań ochronnych w małych i średnich budynkach i zapewnić wysoki poziom wydajności oraz funkcjonalność pozwalającą na obniżenie kosztów.

Wyłącznik mocy Schneider Electric EasyPact CVS

Podwójny mechanizm wyzwalający zapewnia wysokie ograniczenie prądu zwarciowego:

  • Zmniejsza stres cieplny w sieci dystrybucji energii elektrycznej 
  • Zwiększa trwałość przewodów, kabli i instalacji

Wraz z aktualną ofertą partnerów firmy NKT – producenta kabli i przewodów oraz SIGNIFY – producenta systemów oświetleniowych PHILIPS, program Elektroklub jest jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb jego uczestników.

>> Zobacz wszystkie produkty premiowane w Elektroklub: https://www.elektroklub.pl/produkty/produkty-premiowane/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj