PODZIEL SIĘ

Wyjątkowa promocja trwa! W pełni wyposażona walizka narzędziowa dla elektryków “Robust23” KNIPEX 00 21 35 teraz o 32% taniej w sklepie internetowym Fastons.pl! Wiemy z poprzedniego artykułu, >>W pełni wyposażona walizka narzędziowa dla elektryków “Robust23” KNIPEX 00 21 35 teraz o 32% taniej!<< , jak wygląda nowa skrzynka narzędziowa, a także poznaliśmy pierwsze dwa produkty, które stanowią element zestawu. Druga część artykułu powstała z myślą o pozostałych produktach. Poznaj je bliżej!

1x 16 95 01 SB KNIPEX ErgoStrip® uniwersalne narzędzie do ściągania izolacji

Uniwersalne narzędzie do ściągania izolacji KNIPEX ErgoStrip 16 95 01 SB to, jak sama nazwa wskazuje, narzędzie wszechstronne w użyciu. Umożliwia ono szybkie i precyzyjne odizolowanie przewodów okrągłych (np. NYM 3 x 1,5 mm² do 5 x 2,5 mm²), teleinformatycznych (np. Twisted-Pair) i kabli koncentrycznych. Z powodzeniem poradzi sobie z izolacjami o przekrojach 0,2 / 0,3 / 0,8 / 1,5 / 2,5 / 4 mm², co daje duże możliwości działania. Sama praca z tym narzędziem jest wyjątkowo komfortowa ze względu na konstrukcję, jaka go charakteryzuje. Ergonomiczna rękojeść sprawia, że narzędzie KNIPEX pewnie leży w dłoni, a znajdujące się na zewnątrz strefy z miękkiego tworzywa sztucznego zapobiegają otarciom skóry. Dzięki wygodzie użytkowania nacinanie, usuwanie i przecinanie wzdłużne izolacji staje się o wiele łatwiejsze. Uniwersalny ściągacz izolacji KNIPEX zawiera widoczne z daleka długie, stożkowe końcówki. W głównej mierze to właśnie one odpowiadają za szybszą pracę, umożliwiając dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo szczypce KNIPEX zawierają przegrody pozycjonujące, dzięki którym możliwe jest umieszczanie pojedynczych przewodów w profilach do usuwania izolacji.

1 x 70 06 160 obcinak boczny

Szczypce tnące boczne KNIPEX 70 06 160 to najpopularniejszy model szczypiec do cięcia drutu zarówno miękkiego, jak i twardego. Jego precyzję można dostrzec w pracy z takimi materiałami jak drut miedziany. Ten typ narzędzia KNIPEX świetnie radzi sobie z jego przecinaniem z pomocą samych końcówek ostrzy! Szczególnie ze względu na tę cechę, są one produktem cieszącym się sporym uznaniem wśród Instalatorów. Do tego bardzo dobre wykonanie przy użyciu kutej stali elektrycznej wanadowej wzmocnionej wielokrotnym hartowaniem sprawia, że jest ono inwestycją na lata.

1x 87 01 180 szczypce do rur KNIPEX Cobra® Hightech

Szczypce do rur nowej generacji Cobra 87 01 180 marki KNIPEX to bardzo wygodne narzędzie z precyzyjną regulacją za pomocą jednego przycisku. Opcja ta pozwala w ekspresowym tempie dopasować szczypce KNIPEX do danego materiału, niezależnie od jego wielkości. Co bardzo istotne, szczypce do rur KNIPEX samoistnie zaciskają się na przedmiocie, bez zsuwania. Dzięki temu narzędzie to nie wymaga wysiłku podczas użytkowania.

Wszystkie opisane wyżej narzędzia zawiera >>walizka narzędziowa dla elektryków “Robust23” KNIPEX 00 21 35<<, którą możesz kupić wchodząc w link zawarty w tekście. Poniżej znajdują się odnośniki do opisanych w tym artykule produktów z pełną specyfikacją:

>>Uniwersalne narzędzie do ściągania izolacji KNIPEX ErgoStrip 16 95 01 SB<<

>>Szczypce tnące boczne KNIPEX 70 06 160<<

>>Szczypce do rur nowej generacji Cobra 87 01 180<<

PODZIEL SIĘ
Poprzedni wpisInstalacja w rurkach metalowych
Następny wpisWyłącznik napadowy Ideal TS
Fastons
Fastons - Sklep stacjonarny we Wrocławiu i Internetowy, wprowadzający nowe standardy obsługi e-commerce. Zaopatrujemy Instalatorów, dla których priorytetem jest jakość produktów, szybki czas dostawy oraz profesjonalne doradztwo. Pomagamy w doborze narzędzi, końcówek kablowych, indywidualnie dobieramy pakiety narzędziowe, wyposażamy brygady instalacyjne od A do Z. Prowadzimy kanał Fastons na YouTUBE oraz Akademię narzędziową Fastons. W naszej ofercie można znaleźć asortyment producentów, takich jak: Rennsteig, Wera, Knipex, Cembre, Scangrip, Multi-Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here